Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy itt a vége?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 4 éve leszek együtt. Kb 2 éven keresztül minden jó volt de tavaj óta megváltozott valami amikor ki ment Németországba szezon munkára tavasszal, ott romlott meg a viszonyunk ugymondva. Amikor ki ment meg az elején nagyon sokat beszéltünk facebookon skypeon mindenhol de ez egyre kevesebb lett, de amikor itthon volt minden nagyon jó volt kissebb viták voltak amiket általában meg is beszéltünk és minden alkalommal ez történt amikor kiment dolgozni kiveve most. Szeptember óta van kint egyhetig minden nap beszéltünk, mostanra meg ő nem ír nekem sose kérdez tőlem semmit akkor ír ha én írok vagy kérdezek valamit. Hiába mondom el hogy ez nekem rosszul esik (meg tudja jól hogy nehéz időszakom van) szinte megse hallgat csak ír egy oké-t és ennyivel letudja. Nagyon furcsa lett én elhiszem hogy fáradt mert egynap több mint 30 kocsit csinálnak és tudom hogy ez fizikailag és lelkileg is megterhelő mivel nincs senki neki ott. Sokszor kérdezem hogy mi lesz velünk annyit mond hogy decemberbe amikor haza jön majd megbeszéljük mert addig nem tud mit mondani nekem. Nem tudom mire számitsak mikor haza jön.. szerintetek? Félek hogy elveszitem mert nagyon szeretem és tudom hogy ő is engem. De nem tudom hogy ha így folytatodik ez akkor hogy lesz tovább.. Szerintetek? Valaki tud tanácsot adni nekem hogy mit tehetnék esetleg vagy valami??? :'(

2016. nov. 22. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de ennek itt a vége. :(
2016. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az élettársammal három éve vagyunk együtt ebből egy évet voltunk külön nem egyhuzamban hanem 2-3 honapig voltunk külön ő nemhogy kérdezösködött rólam meg százezreket költöt , hogy feltudjon hivni , nem volt internete
2016. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak az abszolut en maganvelemenyem, de amelyik kapcsolatot a tavolsag ennyire meg tud rontani, ott a hibakat a kozelseg korabban mar csak elfedte, szoval valami alapbol nem oke. Eros kapcsolatokat tavolsag nem tesz tonkre.
2016. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak vàrni tudsz !Nekem az a gyanúm hogy nem tervez veled mivel irtad hogy 2-évig happy volt utana 2év utàn kinent azota ilyen sztem ràjött hogy nem szeret bejött a kinti êlet és talàlt màsik nőt vagy csak ismerkednek de inkàbb ne legyen igazam !Kitartast !
2016. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En magambol indulok ki h mit gondolnek.

Megcsal... vagy totalisan nem erdeklem... ergo azert oke"-zik mert lesza**a a fejem.

Amugy meg erdekelne h ennyire aggodsz vagy osszeveszne veled, h ne nyavogjal. De ez az en velemenyem

2016. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 23. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!