Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a dolog ennyi korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a dolog ennyi korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
A srác 20 éves én pedig 14. A srác eléggé belém van habarodva és ezt elég sokszor a tudtomra is adja. Ő egy teljesen más korosztályba tartozik, mint én. Idősebb és teljesen más igényei/vágyai vannak egy kapcsolatban, mint egy 14 évesnek. Nagyon rendes és figyelmes velem és mindig jókat nevetünk ha beszélgetünk, egyszóval jól érzem magam a társaságában. Szerintem elég nagy a korkülönbség, de nem tudom mit tehetnék. Tudom, hogy ti sem segíthettek sokat, de nagyon érdekelne a véleményetek erről az egész dologról. Kérlek kíméljetek a bunkó válaszoktól, köszi.
2010. ápr. 29. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ó annó 14 évesen jöttem össze a 8 évvel idősebb barátommal. Most is együtt vagyunk 7 éve. Ja és akkoriban neki barátnője is volt, de elhódítottam. Yes
2010. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen a válaszokat!

22:35 nem szeretnék még anyuka lenni, sőt a szüzesség elvesztésével is ráérek még, úgy gondolom.

Amúgy a srác egy ilyen tovább képzésre jár a volt gimijébe, és együtt szoktunk a sulihoz menni, mert az én sulim ott van az ő sulija közelében.

És hát egy kicsit dilis/komolytalan a korához képest. Igazából már elég régóta tetszem neki (kb. 2hónapja ha nem több) és eddig mindig elutasítottam ha elhívott valahova, de most beadtam a derekam és valószínűleg találkozni fogok vele. Majd a randin minden eldől:)

2010. ápr. 30. 15:26
 13/16 anonim ***** válasza:

á..

nem tapasztalat ha 14 vagy 20 felettivelne kezdjj xd...

mert többet akar....:D

2010. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok, barátom 21, immár 3 hónapja :) mondjuk igaz, hogy nekünk van szex is, bár nem vele vesztettem el :D a kapcsolatunk pedig nagyon jól működik, hasonló az érdeklődési körünk, zenei ízlésünk, gondolkodás módunk, szóval könnyű dolgunk van :D nem lehetetlen ekkora korkülönbség ellenére járni valakivel, csak igen, egy ilyen korú pasi már szeretne szexet is.

15/L

2010. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én pont ebben a cipőben jártam 4 évvel ezelőtt. Én is 14 voltam, a srác 20. Ő valóban szerelmes volt belém, kb mindent megtett, hogy összejöjjek vele, de én nem.. Immár 4 éve történt az eset és azóta is bánom.. Gondolom az eltérő vágyak alatt leginkább a szexet érted. Ha biztos vagy benne, hogy szeret akkor szerintem megér egy próbát. Azt meg előre beszéld meg vele, hogy valószínűleg nem 2 nap után fogsz vele lefeküdni, ha még szűz vagy.. Ha emellett a feltétel mellett is veled akar lenni akkor biztos szeret, és szerintem megéri. :) Ja és persze akkor menj bele, ha tudod, hogy te is bele vagy habarodva. Különben csak azért, hogy legyen valakid nem éri meg a dolog..(szerintem)
2010. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Haverom 23 éves és 14éves csaja van.Mondta egyébként hogy a csaj 11éves huga biztatóbban néz ki ,szal lehet hogy pár év múlva a fiatalabbikra vált
2010. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!