Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves kapcsolatot befejezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolatot befejezni?

Figyelt kérdés
Már 6 éve együtt vagyunk a párommal (én nő 28, ő 33). Fél éves kapcsolat után összeköltözünk, együtt is dolgoztunk évekig, így éjjel-nappal együtt voltunk. most közös az otthonunk, a kocsink, közös vállalkozást indítunk, most van folyamatban. de valami elromlott. egy-két éve nincs szenvedély, nincs romantika, alig beszélgetünk, sok a vita közöttünk. meddig mehet ez még így? lassan gyerek kellene, de nem vagyok biztos a dolgomban. szeretem még, de ha belegondolok, hogy szenvedély nélkül, beszélgetés nélkül kell a hátralevő 30-40 évemet leélni... de összeköt minket minden, meg nagyon rendes, nagyon szeret engem. mit tegyek? hiába próbálok vele beszélni, ő nem szeret a problémákról....
2010. ápr. 30. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz erőszakosnak lenned és leültetni az asztalhoz.Mondd neki hogy ezen sok minden múlik és boldog akarsz lenni ezért beszéljétek meg.Olyan korban vagytok hogy ez a kapcsolat akár már egy életre is szólhatna,tehát megéri ha még szereted, ha nem is úgy mint a kezdeteknél!Ülj le vele ne hagyd magad,a boldogságért tenni kell!Remélem sikerül!
2010. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd elő magadból az igazi vérbeli nőt!Amilyen legbelül vagy,minden férfi álma!Ő is észre fogja venni ...ha nem,akkor ott gond van!(szexi fehérneműk,szexi ruhák,igényesség,és sok sok szexkezdeményezés!)
2010. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tipikus eset, amikor minden összeköt titeket, főleg a közösen szerzett vagyon a kedvencem. Igaz hogy nem érzitek jól magatokat egymás társaságában, nem tudtok beszélgetni, nincs jó szex, de ugye a sok közös anyagi, meg hát a megszokás azt mondja hogy nektek gyereket kell csinálni mert itt az idő. Jól hangzik ez számodra? Ha most ezt érzed, akkor mi lesz 10 év múva? Egy két gyerekkel a karodon leszel őszinte magadhoz, hogy ezt nem akarod csinálni egész életedben? Most ülj le vele, és vagy beszéljétek meg amit érzel, ha meg nem tudjátok megbeszélni, akkor mit vársz a közös jövőtől? hogy fogjátok a további problémákat megbeszélni később, ha most sem megy? Nehéz döntés, de inkább most mint gyerekekkel, megcsalással, idegösszeroppanással.
2010. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lassan a szerelem üzlettársi viszonnyá alakult ahogy látom

kezdd el megint hódítani, mint hajdanán, légy szexi, ,flörtölj vele, légy titokzatos, magabiztos másokkal amikor épp lát téged, légy igazi nő

2010. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ellentétes véleményen vagyok mint az előttem szóló. A hosszú kapcsolat titka a kiszámíthatóság.

Soha se szinlelj és ne játssz egy férfival.( FÉRFIVAL)


Az a férfi aki azt szereti, aki valójában vagy, az nem ún meg soha. Viszont ha megjátszod magad és erre reagál, akkor is csak azt fogja szeretni, amit megjátszol. Az meg mit ér?

2010. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de ami parlagon hever egy idő múlva nem érdekes

mert ilyen az emberi jellem

volt aki, ugyanolyanra festette ki a házat, mint előtte volt?

volt aki ugyanolyan ajándékot vett mindig?

volt aki mindig ugyanazt az sms-t írta?

volt aki mindig ugyanazt a pózt használta?

amúgy szerintem a hol romlott el kérdésre kellene megtalálni a választ.

vagy lehet sok harc után ez most a nyugalom szakasza, és amúgy nincs semmi.

2010. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!