Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van annyi megcsalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi megcsalt, megunt, gyerekével otthagyott nő Magyarországon?

Figyelt kérdés

“Mielőtt nekiállnátok olvasni, leszögezném, hogy nem minden nő angyal.Biztos vagyok benne, hogy Európában Magyarországon van a legtöbb megcsalt, megunt, gyerekével otthagyott nő (és vagy férfi). Tisztán látszódik, hogy a tárgyak, a kirakatélet és a pénz imádata megölte a család fogalmát. A családkép eltűnőben van…A mai harminc+ és a negyvenes női generáció szinte teljesen el van hanyagolva…. kb. Valentin napon kapnak egy húszdekás Raffaellót, és le van tudva atörődés és a megértés. A férfiak 80 százaléka a „tinifitnesslányokra” izgul, miközben a gyerekei anyja otthon próbálkozik az élettel…"


Teljes cikk: [link]



2016. nov. 27. 07:38
1 2 3
 11/28 Szergej55 ***** válasza:
53%
Azért egy hivatkozásnak örültem volna, hogy más országban mennyi van, mert így kicsit megugrik a nőklapja faktor. Egyébként azért van több megcsalt és elhagyott ember, mert ma egyszerűbb külön is létezni, mint régen. Mindenki tud dolgozni és keresni, nincs a hagyományos felosztás, hogy a férfié a család eltartása, a nőé a háztartás rendezése és gyereknevelés. A hagyományos rendszerben a nőknek és a férfiaknak is sokkal nehezebb volt a másik fél nélkül, ma ez a rész eldobhatóvá vált. Tökéletes kapcsolatok meg akkor sem léteztek, nagyrészt ezt a megoldást a kényszer szülte, aztán működött, ahogy működött.
2016. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
8%

#2 ja, mert egy kapcsolatban csak a férfinak kell tenni a szépet és a jót!


"Szerintem azért, mert egyre gyengébbek a férfiak és elfelejtettek küzdeni. Küzdeni a kapcsolatukért"


Küzdünk ha van miért! De a mai női felhozatal 99%áért NEM érdemes küzdeni, mert szexen kívül nem adnak mást, sőt, azt is rosszul adják, akkor amikor nekik kedvük van hozzá!

2016. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%

Naná, hogy egoisták lesznek. Azt látják a két diplomájukkal, a normál munkaidős 400ezres fizetésükkel, a kozmetikustól fodrásztól kondiból kilépve, hogy körülveszi őket a 12 órázó raktáros lepusztult alkesz férfiak hada.


A sikeres, fitt férfiaknak adják könnyen magukat, csak szexre, mert ők ritkaságszámba mennek, örülnek, ha találnak magukhoz hasonlót.


Senki sem tervez egyedül gyereket, de egyedül jobb, mint egy boldogtalan kapcsolatban csak "társulni" a másikkal. És ilyen férfiak mellett nehéz hinni a szerelemben. Igen, való igaz, 50 éve szerelmesek lettünk, ha valaki két jó szót szólt hozzánk, mert ez ritka volt, de ma már többet kell tenni a nők szívéért. És ez nem rossz.

2016. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%

A kapcsolat kialakításáért is, nem csak a megtartásáért. Tessék, helyesbítek.


A mai diplomás, önfenntartó, kondizó, egészséges, szenvedélyektől mentes nőknek mit is kellene még tennie? Elfogadóbbnak lenni azokkal, akik nem tanultak eleget, rossz körülmények között élnek, és hétvégi ivászatba menekülnek a sörhasukkal? Vagy a huszonéves szüzekkel, akik elzárkóztak a társas kapcsolatoktól?

2016. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
36%

Négyes vagyok. Sok fiatal nő mondja. Mivel úgy nőtt fel, eleve számára a családmodell, anyuka és a gyerek/gyerekek.

Annyit lát maga körül, anyuka néha próbál hozni az életükbe pasit, vagy el-el tűnik fél napokra. Mivel a gyerek csak kicsi és nem hülye, össze rakja a dolgokat.

A másik, kicsit komolyabb beszélgetésnél, sok fiatal lánynál kibukik, hogy minek pár kapcsolat. Környezetükben mást sem láttak, hallottak, mindenki, mindenkivel szexel. Nem látnak olyat, hogy hosszú távon lehetne jó párkapcsolat. Látszik abból is, egyre inkább, a sima szexkapcsolat a menő. Élje mindenki a saját kis életét és alkalmanként ágyba bújunk valakivel. Mert hogy azt is igényli a szervezet.

2016. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%
Én úgy tudom, a válást általában a nők adják be tehát ők unnak rá a férjükre, nem fordítva. Valószínűleg azért mert rájönnek, hogy eddig is mindenre egyedül voltak, (pénzkeresés,házimunka,gyereknevelés),minek húzzanak maguk után egy koloncot. Sok férfi úgy él családban, mintha egyedül lenne,munkából haza,punnyadás, esetleg haverokkal sör , meccsnézés. Azután csodálkoznak ha anyunak ez nem tetszik és kitakarítja őket az életéből. Ezután vannak nők,akik elhagyása magukat, és egyedül maradnak. Más részük azonban főnixmadárként feltámad, szebb és szexisebb lesz mint a házasságban valaha. De ők is jobban teszik ha csak szexre használják az új pasit, különben könnyen cseberből vederbe kerülhetnek.
2016. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%

Az én környezetemben a legtöbben igaz szerelemre várnak így harminc felé. Páran úgy érzik megtalálták, páran megalkudtak a jól együttműködünk szöveggel(őket dobta a nagy szerelem) de szingliből van a legtöbb.


Mindenki rossz házasságot látott példának. Én is. Ettől könnyebben kilépünk egy kapcsolatból, elég hozzá, ha ocsmány módon beszélnek velünk, megcsalnak, vagy megütnek. A szüleink ennél tovább bírták, belőlük lett a kesergő 40 pluszos nők hada. Nem véletlen keseregnek, ilyeneket feldolgozni nehéz lehet. És ez középosztálytól felfelé van. Elég megnézni mit mesél a 45 éves közmunkás Teri. Vagy csak kérdezd meg a nagymamát, aki jóeséllyel gyárban dolgozott, ha egyáltalán dolgozott.

2016. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

15, ha bár én nem a fiatalabb korosztályhoz tartozom úgy írok, és engem is az anyám nevelt fel egyedül, de eszembe sem jutott volna a gyerekeimnek ilyen sorsot választani. Teljes családban gondolkoztam mindig, láttam magam előtt, hogy anyám mennyire leterhelt. Nem tudom abban mi a jó, mellékállásban is kell takarítania a nőnek, vagy le van kötve állandóan.

Miközben anyám iskolásokat korrepetáltatott, hogy a jövedelmét kiegészítse, én addig többi gyerekkel játszottam a a körfolyosó udvarán, néha a nyugdíjas szomszédnéninél is játszottam, ha valamit el kellett intéznie anyukámnak. Szóval annyira nem irigylésre való helyzet, ha valaki ebben gondolkozik az igencsak nem méri fel a helyzetet, vagy anyagilag kapnak szülői támogatást, nem tudom.

2016. nov. 27. 10:13
 19/28 anonim ***** válasza:
16%

A kérdés arról szól, hogy miért van annyi el hagyott nő, aztán a sok gyagyás feminista jön azzal, h a sportos csinos negyvenes nő otthagyja a lusta, elhízott férjét.

Nem esik le, hogy ez a két eset nem ugyanaz???


A valóban jó nőket nem hagyják ott. Ha egy nőt otthagy egy férfi, akkor valószínűleg nem akkora csúcs nő.

Az az eset, hogy egy hölgy nem áll szóba egy béna alkesszel, az nem elhagyott nő.

2016. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"kb. Valentin napon kapnak egy húszdekás Raffaellót, és le van tudva atörődés és a megértés."


Ez is azt mutatja, hogy sokak szerint ennek a napnak különlegesnek kéne lennie. Nem a bon-bon, vagy más tárgyi ajándéknak kéne erről szólnia (a nőnap ugyanez). A törődés arról szól, hogy mindig foglalkozunk a másikkal, nem csak a nemzetközileg reklámozott napokon. Épp ezért kéne jól megismernie egymást egy párnak, mielőtt komolyabbra fordul a kapcsolatuk. Egy igazi harmónikus kapcsolatban a nő nem érzezné magát elhanyagolva és csokival letudva. Mondjuk egy párkapcsolati vagy házassági évforduló többet kell jelentsen ezeknél. Szerintem itt bukik el a legtöbb kapcsolat. Nem beszélgetnek (eleget), nincs harmónia, nincs lelki támogatás. 2-es jól leírta, megváltoztak az erőviszonyok, és sok férfi nem képes a változásra. Bár azért remélem, van még nő, aki igényli az érzelmes és odaadó férfiakat.


"A férfiak 80 százaléka a „tinifitnesslányokra” izgul, miközben a gyerekei anyja otthon próbálkozik az élettel…"

Örülök, hogy a maradék 20%-ba tartozom, bár ezt hiába is raknám ki a homlokomra, a kutyát nem érdekelné - és még ki is röhögnének. Nem baj, én vállalom. :)


Felvehetjük a listára azt is, hogy a mai 25-40-es nők baránői köre is tud olajat önteni a parázsra. Nyilván van kivétel sok is, de amit én gyakran látok: egymással rivalizálnak, kinek mit vett a pasija, hova mentek nyaralni, ilyen-olyan jó teste van, hát persze, hogy ez szálkát hagy valakiben, akinek amúgy normális párja van, de más az életük.


Írja itt valaki, hogy a tanult nők nem fognak leállni egy hozzájuk képest kevésbé tanult férfival (nem ezért tanultak címszóval). Erre viszont elég sok ellenpéldát látok, sok tanult, de legalábbis intelligens nőnek akkora bunkó pasija van, hogy az ősember is megijedne tőle.


37f

2016. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!