Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Akik voltak már "édes hármasban" 2 lány egy fiú felállásban, és már hosszabb ideje legalább 1-2 éve voltak a párjukkal, és így jött +1 lány, azokkal történt-e olyan, hogy a fiú beleszeretett a lányba? És végül tönkrement a kapcsolat? Vagy utána a szex mikor ugye már nincs harmadik, jobb lett? Felfrissült?A kérdést azért tettem fel, mert a párommal régen terveztünk hármast, plusz egy lánnyal, és bennem fel-fel jön ez az ötlet, de azokkal akikkel így nyíltabban beszélek ők még nem próbálták, így őket nem kérdezhettem, hogy esetleg romlik e utána, mert nekem nagy félelmem, hogy például a páromnak jobban tetszene egy másik nő, és utána például ők már a hármasból kettest csinálnának...történt már valakivel ilyen?
2016. nov. 28. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem kene ezt eroltetnetek, ha ilyenek jarnak a fejedben... Nekem mar az is elgondolkoztato lenne, ha a parom ilyesmit szorgalmazna es kene meg egy lany neki mellem :/
2016. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Amíg ily félelmeid vannak, ne. Legyen jó kapcsolatod pároddal.
2016. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. Tönkre ment a kapcsolatom a lánnyal. Nem szerettem bele a másikba, exemet szerettem végig.

Viszont a végén a fejemhez vágta hogy megcsaltam.

2016. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gotland ***** válasza:
100%

Ismerősömnél megtörtént ez, méghozzá a tervezett lánykérés előtt pár hónappal.


Igaz ott fordított felállás volt, két fiú és egy lány (bár ez jelen esetben a kérdés szempontjából tökmindegy), végül kiderült hogy a +1 fő és a lány kettesben is összejártak a párja tudta nélkül.

Lett nagy veszekedés utána, cirkusz, majd végül kibékültek. Eltelt egy kis idő, a lány szakított, mert rájött, hogy még élni akar, nem szeretné teljesen lekötni magát.



Egyrészt a fenti történetet lehet úgy kezelni, hogy hiba volt a +1 főt bevonni, mert ezzel tönkrement a kapcsolat.

Másrészt lehet úgy nézni, hogy ezzel kibukott az, hogy a nem megfelelő emberrel, és/vagy a nem megfelelő időben voltak együtt, és nem futottak bele egy olyan házasságba, amelybe kódolva volt a megcsalás és a másik "boldogtalansága".

Szóval attól függ, hogyan nézi az ember. Még akkor is, ha rosszul sül el, megérheti, mert korábban kibukik az, ami amúgy is nagy valószínűséggel megtörtént volna. Vagy így, vagy úgy.

2016. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Mindegyik segített nekem, egy kommentel nem értek csak egyet, a kedves válaszadó azt írta, hogy ő már elgondolkodna, ha mellé kéne egy lány...mint említettem én hozogatom elő ezt a témát, és nem a párom, én szeretném meglepni vele, csak van bennem egy félsz, és erre keresem a választ, hogy kinek milyen tapasztalata volt már ezzel.
2016. nov. 28. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy 100%-ig biztos a dolgodban (márpedig amit leírtál, az ezt mutatja), akkor ne erőltesd ezt a hármast. Csak akkor ajánlom, ha nem vagy féltékeny a másik lányra.
2016. nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!