Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy valami csak szexuális vonzódás, szerelem vagy szeretet?

Figyelt kérdés

Igen, már kismilliószor volt itt ilyesmi kérdés, de sosem találok megfelelő választ... Ráadásul egy exemről van szó, akivel vagy öt éve voltunk együtt és csak egy hónapra, ám az a hónap is olyan eszméletlen intenzív volt, vagy legalább is úgy emlékszem rá, hogy nagyon, és most meg eszembe jutott, megkerestem, találkoztunk, és pont ugyanazt élem meg, mint akkor, hogy megőrülök érte és minden szinten akarom őt, testileg, lelkileg, nem bírok másra gondolni - honnan tudhatom, hogy mi ez? Oké, lángolás, abnormális mértékben, de mi, szerelem...? A szerelem alatt van a szexuális vonzódás ÉS a szeretet együtt...? 1+1=2 talán...?


Ráadásul ő is, én is most vagyunk egy-egy hosszú és komoly kapcsolat után, és biztos, hogy ennek is van köze ehhez az eszement lángoláshoz, hogy mindketten csalódottak vagyunk valahol a másik nemben, de tök érdekes, hogy én pl. - nőként... - kokrétan puszta szexuális vágy miatt kerestem fel, ám már a gondolata is annyira megőrjített, hát még a találkozás, hát még az eset maga, hogy én már szex közben azt éreztem, hogy én többet akarok, mint csak szexet (pedig tudom, hogy én akartam csak szexet...), és megőrülök érte...


Ő meg még nyalogatja az előző kapcsolatából esett sebeit, ami lehet, hogy megoldást is kínál, hiszen köztudott, hogy a nők könnyebben is lesznek szerelmesek, és könnyebben is lépnek túl egy szerelem végével, ergo ő meg (pláne, hogy majdnem meg is nősült, aztán kiderült, h a csaj megcsalta, nem is egyszer...) sokkal hidegfejűbb, én meg vszeg pont ezért is vagyok ennyire rákattanva, a karma alapján... :D


De most tényleg beleszerettem újra, netán sosem ért véget a szerelem, vagy ez csak szexuális vágy, vagy vá, segítsen már vki, mert nem bírom...!!! :D



2016. nov. 29. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális vonzódás: megdugnád úgy, hogy jó legyen neked.

Szerelem: Megdugnád úgy, hogy jó legyen neki.

Szeretet: nem fontos, hogy dugtok-e.

2016. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha egyszerre érzem mindezt a hármat?
2016. nov. 29. 11:09
 3/10 A kérdező kommentje:

Meg azt is hozzáteszem még, amit írtam is a leírásban, hogy tényleg pusztán csak és kizárólag szex miatt kerestem fel, azt akartam, hogy nekem jó legyen, naná.


Aztán közben (igen, dugás közben...) esett le, hogy nem csak, hogy nekem ez annyira jó, hogy azt akarom, hogy neki is jó legyen, de hogy tőlem függetlenül is látom, hogy ő is mennyire élvezi, és ezért én még jobban élveztem. Vagyis tipikus win-win helyzet, ami idáig még lehet sima csak testi vágy.


Ám ez tényleg úgy tűnik, mintha a szex miatt szerettem volna belé, de tényleg közben fogott el a vágy, hogy nekem mindegy is, hogy velem mi van, neki legyen jó, vagy ne is szexeljünk, csak legyünk együtt, tehát az első kategória közben ugrottam szintet, méghozzá egyszerre két szintet is, és akkor az első válasz szerint egyszerre lettem szerelmes és szeretetteljes. Ennek van így értelme...?!

2016. nov. 29. 11:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy ezt csak te magadnak tudod majd megmondani?

Hiába seregel ide 200 kommentvitéz, 40 net pszichológus, 20 párterapeuta, meg én, hiába mondhat bárki bármi okosságot, ezt te fogod tudni, idővel.


Annyit tanácsolok el, hogy ne felejts el beszélni a sráccal erről a témáról, én legalábbis szeretnék tudni arról ha a partnerem így érez. :)

2016. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi, igaz, jogos.

Tán még a csönd és a meditáció kimaradtak tanácsként... ;) Pedig az is jogos lenne... :)

2016. nov. 29. 11:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Rájöttél hiszen erre is. :P

Nincs kedvem másnak a szájába rágni azt, amit tudni fog. :)

2016. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És, most hova szarjak? :D Jöjj vele össze újra és problem solved. :)
2016. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális vonzódás és a szeretet leírható szavakkal. A szerelem nem. De azt megígérem neked, ha egyszer valóban szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni, hogy az-e?!
2016. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De szeretnék ilyen érzéseket már én is :) szerintem ebbe van minden. Szexualis vonzodas, szerelmi fellángolás.. szeretetet meg hagyd meg kesobbre :) sok sikert a tovabbiakban! 26/N
2016. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ez inkább úgy teljes, az első választ kiegészítendő, hogy szerintem a testi vágy elvenni akar, a szerelem meg adni, a szeretetbe meg mindkettő belefér, mindkettőt átöleli. Nem?
2016. dec. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!