Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megaláztak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne leírni, de a lényeg, hogy akit szerettem, porig rombolta az önbizalmamat egy év után. Direkt leakarta törni az önbizalmam, egy senkinek érzem magamat.

Hogy túllegyek ezen, elkezdtem más férfiakkal ismerkedni, de szintúgy lekoptattak, átvágtak.

21 éves lány létemre úgy érzem ezt nem érdemeltem meg. Más, ha az embert kikosarazzák, de amikor gusztustalan módon elbánnak vele, az hihetetlen.

A párom szimplán kihasználta, hogy kedves vagyok és önzetlen. régen ezért szeretett belém, most meg kihasználta.

Másokkal flörtölt, a képembe hazudott, vitatkozott velem, a külsőmre és a személyiségemre tett megjegyzéseket. Meg akart változtatni, mindig megsiratott, azt ott hagyott hogy hisztis vagyok. Közölte, hogy büdös a szám, rohad a fogam, szálas a hajam, van pocakom, undorító az alapozós arcom, nem tetszik a sminkem se a rúzsom, a stílusom se túl jó, nincs személyiségem, stb.

Mielőt írnátok, nem volt alapja. A hajam szálas, 3 éve próbálok tenni ellene, kezelem.(Balzsam, vágatás, hajpakolások, hajvégápolók).

Alapozót és sminket azóta használok, mióta ismer.

Pocakom nincs, sőt, 167 centi 54 kiló vagyok. Pont tökéletes, sőt, még alkatilag kicsit gebe vagyok(mindenki ezt mondja, idegenek, barátok, rokonok).

Azóta ha tükörbe nézek, egy undormányt látok. Hogy jöhetek helyre?

Ráadásul senkitől nem kapok megerősítést.


2016. nov. 29. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Most szerinted, akinek ennyi esze van, annak a véleménye mennyit ér? Hát, kb. semennyit.

Ha van valaminek valóságalapja, akkor pl. menj el fogorvoshoz nézesd meg a fogaidat (az sose árt), de amúgy meg tojj rá magas ívből. Smink felesleges (adott körülmények között még a méregdrága alapozó is szétfolyik, szóval felesleges ezzel szenvedni, ha te nem is akarsz), a hajra pedig (mert azzal látom, tényleg van problémád) ha meg fogadsz egy tanácsot, én a Kallosnak a Caviáros termékcsaládját ajánlom (nálam csodát művelt, és egy liter sampon meg egy liter pakolás kijön 1600 forintból :D). Szóval, ne foglalkozz az ilyenekkel, pattanjanak le rólad a hülyeségei :).

2016. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kellene egy olyan férfi( barát szerető mindegy) aki meglátja benned a szépet és a jót. Én gyerekkoromban voltam így, megaláztak, bántottak. Én tényleg nem voltam szép. Azóta csinos lettem jobban adok magamra. De csak azután mertem felszegett állal, büszkén kihúzva menni az utcán miután barátnőimtől, páromtól és más férfiaktól hallottam hogy igenis csinos vagyok :) Ne emészd magad, semmi értelme ezért ostorozni magad. Ha te úgy fogod érezni hogy szereted magad, mások is fognak :) Kitartást :)
2016. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
uuuuh... nem lennék a helyedben :/
2016. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy kretén gyökér miatt ne légy ilyen véleménnyel magadról! :)

Apropó, miért adsz egy ilyen alak véleményére?

2016. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Gyanús azért a szituáció, hogy ennyire durva volt a srác és az utána lévők is... Az is, hogy eleinte normális volt. A reális sztorit is leírnád?
2016. nov. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem használj pozitív megerősítéseket, annak érdekében, hogy ismét felépítsd az önbizalmadat. Sajnálom, ami történt veled, együtt tudok érezni... Én is mentem keresztül ilyesmin, de nincs más hátra, csak előre. Nem könnyű, de meg kell tanulni az ilyen helyzetek után azt mondani, hogy az az ember teljesen jelentéktelen, és a véleménye is lényegtelen. Fájnak a sértések, tudom, de igyekezz nem elmerülni az önsajnálatban, hanem lekötni magadat olyasmivel, ami fontos idővel majd semlegessé válnak ezek a történések, ha képes vagy elengedni őket. Mindig mondd magadnak: "Szeretem magamat! Bízom magamban!" :)
2016. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!