Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én kérek túl sokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éve vagyunk együtt a párommal. Januárban megkérte a kezem, egyelőre még nem tudjuk mikor lesz az esküvő. Már csak azért sem mert időnk sincs arra, hogy... tulajdonképpen semmire sincs!!! És leginkább részéről...

Az van, hogy, bocs ha hosszú leszek, de folyton a munkával van elfoglalva, a munka, a munka, a munka, miközben nincs ideje rám, rohan, egyik helyről a másikra, hétköznap, hétvégén, ünnepnapokon. Úgy érzem én a fontossági sorrendjében mindig az utolsók közt vagyok. Persze ott van mikor szükségem van rá, például legutóbb mikor kórházban voltam, de a mindennapokban olyan ürességet érzek mellette mostanában. Amikor felkelek már nincs sehol, mikor hazajövök meg még nincs. Persze, szeret, tudom, de ez így már fáj. Kapok egy kis babusgatást, ritkán mikor a reggelijét viszem be, ha még itthon van mikor felkelek, rendszerint megreggelizünk aztán megint a rohanás. Nincs olyan, hogy ketten eltöltsőnk egy estét vagy akár egy órát is úgy, hogy ne hívja valaki telefonon, ne csengessen vagy egyáltalán ne keresse senki. Próbáltam már beszélni vele, hogy nekem ez fáj, hogy két percre nem lehetek vele, nem ölelhetem meg vagy csak egy sietős búcsúpuszira telik mert ő mindig rohan, megígérte, hogy próbál változtatni és, hogy ő megtesz minden tőle telhetőt higyjem el, de én nem is tudom. Kezdem úgy érezni, hogy belefáradok az az után való várakozásba, hogy mikor lehetünk már végre együtt... Csak egy kis figyelmet szeretnék... csak egy kicsit, nem luxuskocsit meg gyémántnyakéket, csak egy kis kettesben töltött időt, egyszer egy héten, egy ölelést vagy egy forró fűrdőt ketten, hogy végre érezzem azt, hogy mi egy pár vagyunk, vagy túl sokat kérek? Van valaki ilyen helyzetben? Mi lehetne erre a megoldás?


2016. nov. 30. 21:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ő próbálkozik. legutóbb a baráti közös összejövetelt is lemondta, hogy velem lehessen és látom rajta, hogy ő is szenved amiatt, hogy én szomorú vagyok. Én azt hiszem, talán csak az én elvárásaim túl nagyok
2016. dec. 1. 12:16
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a válaszokat. Nálun hasonló volt, összehazasodtunk, mert szerettuk egymást. Babánk szuletett. Egyedul voltam a babaval, oromokkel, nehezseggel, mert o dolgozott. Mondtam neki ketsegbeesesemben, hogy ennel az egyedullet is jobb, vallalom, h egyedul nevelem a gyereket, aki akkor mar 3 eves volt, addig vartam a csodat. Erre o megijedt, ez komolyan eszhez teritette, rajott, h szuksegunk van ra. Megprobaltuk tovabb egyutt. Azota 6.5 eves mar a "baba", es nem esik nehezere apakent viselkednie mar 3.5 eve! Csak hat kenyelmesebb volt a regi elete. De az, hogy elveszithet minket, eszhez teritette. Azota van egy egyeves kislanyunk is.
2016. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

Nem gondolom, hogy nagyok az elvárásaid! Itt problémák vannak. Vagy összeegyeztetitek az életeteket, vagy szenvedni fogsz sajna.

Amúgy nagyon gáznak tartom amikor ilyen kérdéseket tesznek fel kétségbeesett emberek, és állandóan olyan válaszokat látok, hogy pl "aki padlón van, abba még egyet belerúgni" Gusztustalan lebutázni meg hasonlók, hogy "te csak arra vagy jó, hogy moss, főzz, takaríts, belédürítsen" Sose fogom megérteni ezeket a stílusokat. Honnét tudhatnának egy pár soros nagyvonalakban leírt problémákból az emberek belelátni mások érzelmeibe. Valójában senki nem ismerheti a kapcsolatot igazán, csak akik benne élnek. Fölösleges ide ilyen kérdéseket feltenni, mert úgysem kapsz kb normális választ, vagy még le is hordanak...

2016. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Bocsànat nem olvasok kommenteket. Első gondplatom az volt-ìrtad a lànykérést- hogy ime egy pár akinek az àlomesküvőre megy rá az àlomkapcsolata. Túlóra,maszek...csak hogy a lagzira legyen pénz. Biztos nem erről van szó?

Megromlott az egészséged. Sajnálom!Komolyan. 25-33köztinrk tippellek bem jó előtted az élet 2/3a. Nem ilyen kényszergondoskodàsról van szó?

Tippem egy vasarnap menjetek el zàrt (gyógy) vagy wellnesfürdőbe ketten. Telefont nem lehet bevinni. Kellemesen a vìzben ücsörögve csevegjetek....

2016. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem az esküvőről van szó, még a dátumot sem tudjuk, de amúgy sem lenne nagy esküvő, csak az legyen ott aki muszáj... nem a pénzről van szó, egyszerűen szereti amit csinál
2016. dec. 7. 19:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Van megoldás rá. Úgy hívják, hogy szakítás. Te már nem férsz bele az életébe, és nem is fogsz, hiába is fogadkozott.

Ilyen élethelyzetbe nem vállalnék vele se gyereket, se esküvőt.

Igazából nincs is szüksége igazi kapcsolatra, mert, ha lenne, akkor te lennél neki a leges-legfontosabb!


Minden más csak ez után jön! Nincs telefon, nincs csörgés, nincs okostelefon-simogatás, nincs semmi!


Amúgy honnan tudod, hogy állandóan dolgozik és amíg nincs otthon addig CSAK és kizárólag dolgozik???


Lehet van egy házibarátnője, szeretője, akárki. Vagy eljár hébe-hóba a haverjaival iszogatni, nőkkel kfélgetni, stb.


Nem hiszek ebben, hogy semmi nem érdekli.


Inkább csak eszköz vagy számára, viszont ilyen önző ember mellé nem kell egy másik ember, hogy tönkre tegye azt...

Nekem ez a meglátásom, házasság nem kell, úgy is válás lesz a vége. Ez már most látszódik!


Szerencsétlen esetben egy gyerek is becsúszik.

2016. dec. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Mikor rákérdezek miért nem vesz vissza, azt mondja, hogy szereti ezt csinálni."


Persze, igen, a nagy szabadságot szereti benne, hogy akkor megy el és azt csinál amit akar...

Úgy sem tudod ellenőrizni. Egy kapcsolatban nincs erre szükség, mert az már rég baj.


Amit mondtál, hogy a szexet is gyorsan lerendezi veled, az mindent elmondott...


Lelkiszegény, üres, felszínes.


Nem házasságra termett.

2016. dec. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!