Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít egy kapcsolatban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít egy kapcsolatban, hogy az adott másik fél hány emberrel szexelt? Számít, hogy hány szexuális partnere volt?

Figyelt kérdés
Megkérdezném a barátnőmtől megsértődne szerintetek ? Lényeges dolog ez egyáltalán ,hogy a csajom hány férfival volt ? Lényeges dolog ez egyáltalán egy kapcsolatban ? Mármint,hogy tudja az adott nő és adott férfi,hogy hány számukra vonzó emberrel szexelt a párja ?

2016. dec. 3. 23:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Miquel nevű felhasználó válaszára reagálva : Igazad van meggyőztél. Azért sem fogom megkérdezni. Nem lényeges,hogy ha 2 ember között megvan a szerelem szó. Lényegtelen,hogy ha idővel feleségül akarom venni és idővel családot akarok alapítani vele.
2016. dec. 6. 17:47
 22/24 anonim ***** válasza:

Kedves 20-as!

Kár,hogy az ilyen úriemberek már csaknem kihaltak!

2016. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Megértem az aggályodat.Én is elkövettem ezt a hibát jó párszor.Minden kapcsolatom elején a partnereim előéleteiben kutakodtam,hogy megbízhatok e bennük?

Amiből az következett,hogy előítéleteket és féltékenységet generáltam ha nem volt makulátlan az amit hallani akartam.

Mindenesetre olyan nővel ma sem terveznék,aki korábban más mellett is félremuzsikált.Akkor az esetlegesen majd veled is megteheti később.

Bár ez is összetett dolog.

A lényeg,hogy légy résen és élj a jelenben :)

F40+

2016. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Miquel, ha arra vén szatyorra azt mondták, hogy több fszt fogott, mint kilincset, akkor az rá és rád nézve is sértő, mert az élettársadnak konkrétan qrva feje, kinézete van!!! Ez viszont nagyon nagyon gáz!!! Ha rbinc kinézetű lénnyel vagy!
2016. dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!