Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít egy kapcsolatban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít egy kapcsolatban, hogy az adott másik fél hány emberrel szexelt? Számít, hogy hány szexuális partnere volt?

Figyelt kérdés
Megkérdezném a barátnőmtől megsértődne szerintetek ? Lényeges dolog ez egyáltalán ,hogy a csajom hány férfival volt ? Lényeges dolog ez egyáltalán egy kapcsolatban ? Mármint,hogy tudja az adott nő és adott férfi,hogy hány számukra vonzó emberrel szexelt a párja ?

2016. dec. 3. 23:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De,hogy akarok vele rivalizálni ! Csak hát a kíváncsiság és elgondolkodnék rajta,hogy érdemes e ilyen kapcsolatba belemenni pl. ha egy nő legalább 20 emberrel feküdt le ,de lehet elég durva számot mondtam. Nem 1 utcalányt vagy utcalányhoz hasonló stílusú csajt akarok magam mellé.
2016. dec. 4. 09:18
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Hát az attól függ, hogy milyen értelemben. Ha csak szexkapcsolatai voltak, akkor az engem nagyon zavarna :/ Ha lehet kerülném az ilyen lányokat...

Aztán komoly kapcsolatban létesített szexuális kapcsolattal más a helyzet. Szerintem huszonpár évesen 2-3 még elfogadható :) De persze nekem olyan lenne az ideális, hogy én vagyok neki az első :)

2016. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg de ez hülyeség. Amig össze nem jöttem a párommal ez a szám kb 60-70 között volt. Azóta eggyel növekedett, a párommal. Szerintem semmit nem jelent, hogy mi volt elötte. Mondjuk ha nagyobb szám egyéjszakákból jön össze, akkor az ágybavihetőségre már utal.
2016. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok,hogy nem számítanak a számok,hogy hány pasival illetve nővel feküdt le az illető ? Csak a párkapcsolat a szerelem stb... számít ?
2016. dec. 5. 10:07
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Férfiaknak nem számít, maximum annyi hogy szűz-e még, mert akkor nem kapkod, türelmes .


Nőknél kb 3. Kérdés hogy szűz vagy-e. És 18+ lány sosem jön össze szűz sráccal. És persze a tapasztalat is számít. Hidd el csajoknak menő hogy megdugott a pasi száz csajt, mikor ezt a csaj meg a barátnői meghallják már felizgulnak.

2016. dec. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít. Feleségemnek előttem sok pasija volt,de nem bánom. Azért,mert én tanultam tőle sok mindent,és nagyon jó vele
2016. dec. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Szerintem hülyeség ez,hogy egy pasi megdugott 100 csajt és a barátnője meg a barátnői menőnek tartják ezt és már nedves a bugyi !!! Kezdjük ott,hogy honnan tudják meg a barátnői és a csávó barátnője,hogy tuti 100 volt ennyi erővel én 500 at is mondhatok mégsem lesz igaz.Bekamuzhatja is a csávókám a 100 nőt ! Bocsi ,de én ezt nem tartom valószínű dolognak.
2016. dec. 6. 10:13
 18/24 anonim ***** válasza:

Még tini koromban azt hazudtam az exemnek, hogy már nem vagyok szűz. Ez azért volt, mert egyszer egy lánynak miután ezt elmondtam nem volt hajlandó velem összejönni.


Később az exemről kiderült hogy ő meg nem hajlandó megbízni bennem, mert hogy bármikor megcsalhatom, mire beismertem neki hogy még szűzpecsenye vagyok. Sokkal romantikusabbnak látta a helyzetet, és arról álmodoztunk hogy milyen lesz együtt elveszteni. Aztán elkezdett mással kavarni, én meg megtörve kiszálltam.


Azóta ilyenekbe én nem vagyok hajlandó belemenni, csak ha már elég intim kapcsolat van köztem és a mindenkori párom közt :D

2016. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Kérdező menny ki az utcára ha nem hiszed. Csajok mindenen pletykálnak, ez tapasztalat. És teljesen máshogy állnak valakihez ha már tudják hogy ezzel meg azzal volt.


Vagy tudok egyszerűbbet: Ki tud hamarabb megdugni egy csajt?

A: Akinek már 100db csaj megvolt

B: Aki szűz


Kíváncsi vagyok a válaszodra ;)

2016. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ne kérdezd meg. Amikor arra érdemesnek ítél, úgyis elmondja majd. És ne foglalkozz vele, ha nagy szám jön is ki végül. Most veled van. És azért van veled, mert míg a múltbéliek mind csak felejthető liaisonocskák voltak, melletted le akar horgonyozni.

Jobban örülnél olyan nőnek, aki úgy ítél téged a legjobbnak, hogy nincs viszonyítási alapja? Hogy téged nem VÁLASZTANA (hiszen választani csak többől lehet), hanem ELFOGADNA? Beletörődne, hogy téged dobott a gép?

Nekem viszonylag sok partnerem volt a feleségem előtt. Ő pedig olyan csaj volt, akire azt mondják az irigy férfiak, hogy több fäszt fogott, mint kilincset. Mindketten az igazit kerestük, és nem alkudtunk meg félmegoldásokkal. Ha valami nem stimmelt valakivel, továbbléptünk. Aztán megtaláltuk egymást, és soha többé nem akartunk mást.

57F

2016. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!