Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig szexelunk es beszelni se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig szexelunk es beszelni se tudunk rola, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 eve vagyunk egyutt a parommal, fiatalok vagyunk. Az elso honapokban nagyon jo volt a szex, napi 3-4x is volt de par honap utan egyre ritkult (a parom elkezdett hizni) s mostanra 4-5 hetente szexelunk tan 1x, de akkor is csak veszekedes/siras utan veszi ra magat. Nekem ez nagyon megalazo, annyira tehetetlennek erzem magam. Beszelni se akarok mar rola mert nem akarom nyomas ala helyezni vagy ultimatumot adni neki.. Ha szexre kerul a sor akkor se mukodik mert egyszeruen annyira felizgulok, hogy tulnedvesedek es nem erzek semmit! :( Semmi elojatek, csak ramfekszik es bumm. Ha szexelunk, akkor se jo, nem klappol egyszeruen!! Nem erzem helyesnek. Mintha azert fekudne le velem, mert 'muszaj' lenne de szex utan mondja, hogy nagyon jo csak megerolteto, tul lusta, kover stb. Nem kover, 190 cm es 95-100 kg.

Koltozes elott allunk, de nem tudom, hogy vele menjek-e. A varakozas, agyalas, kombinalas teljesen kikeszit, nem tudok igy elkepzelni egy kapcsolatot de nagyon szeretem es megoldast szeretnek talalni.

Nem vagyok csunya, se kover. Sokaig azt hittem bennem van a hiba, de leszogezte, hogy ez nem igy van. Nem csal meg, ebben is 100%ig biztos vagyok. Nagyon tiszta lelku ferfi.

Mit tudnek tenni? Akarhanyszor beszelni probalok vele latom, hogy kellemetlen neki s abba is hagyom. Nem akarok egy harpia lenni, aki hisztizik a szex miatt de ezt mar nem birom elviselni!!! :(


2016. dec. 5. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt írod, elkezdett hízni.

Nos, a hájasodás az elég erőteljesen blokkolja a férfiak nemi hormon termelő képességét, és ez nagyonis kihat a libidóra!

Ha rákeresel neten ilyen alkatú férfiakra, mind eléggé kis kukackával rendelkeznek...nem véletlenül.

Ráadásul ha még szed is valamilyen gyógyszert, az is befolyásolhatja.

Sajnos ez az egész nincs közhiedelemben még, és az emberek önmagukban keresik a hibát egyből, mert nem szépek, kívánatosak, stb...

2016. dec. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát... lehet, hogy tényleg nem ártana neki egy hormonális kivizsgálás, ha egyszerre jött elő a hízás (főleg ha nem eszik többet), és a csökkent libidó.


Ha egészségügyileg minden rendben van, akkor pedig a kapcsolatban kell keresni a hibát, bármennyire is nehéz ezzel szembesülni.

Azt szerintem te sem tartod normálisnak, ami köztetek megy, hogy veszekedés/sírás után ráveszi magát a szexre, és neked akkor se jó.


Előjáték sincs, amit megint arra utal, hogy a kapcsolatban van gond. Testi akadálya gondolom nincs, hogy kicsit cirógasson vagy puszilgasson itt-ott, annyira nem lehet kövér...


Valóban az lenne a legjobb, ha te már nem költöznél vele, ennek a kínlódásnak jobb lenne minél előbb véget vetni. Mielőtt végképp gátlásos leszel te is, és a következő partnereddel sem lesz jó a szex, mert félni fogsz, hogy elutasít ő is.

2016. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, hogy beszélned kell rola, ha nem tetszik neki, akkor is. Nem tapintatlanul de nyiltan és öszintán. Ha nem akar megoldást rá, akkor pedig legjobb, ha otthagyod, de ne pazarolj el x idot egy ilyen emberre. Ha fontos vagy neki, nem sértödik, hanem tesz ellene.
2016. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjen el kivizsgálásra, mert a hízás és libidócsökkenés pajzsmirigy probléma utalhat
2016. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!