Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan lány akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány akinek nem a mai "menő" dolgok jönnek be?

Figyelt kérdés

Már teljesen kiborultam.

Az utóbbi 1,5 évben egy normális kapcsolatom se volt. Bár valószínűleg én vagyok az oka, amiért fiatalon nem vagyok "raj-rapper-cigányutánzó-cigisdrogos" kemény csávó... (Hányok az ilyentől!)

A legtöbb lánynak meg ez tetszik. Nem használok cigány szavakat, (dik, stb.) nem cigizek, nem ba.szok be amikor csak lehet, stb.

Sőt, elutasítok MINDEN szenvedélybetegséget. Büszke vagyok rá hogy magyarnak születtem, szeretem a hazámat, büszke vagyok arra hogy képes vagyok rendesen magyarul beszélni, és nem szennyezem más idegen szavakkal a nyelvünket (pl. cigány, angol, stb.). A barátaimon segítek, nem csak akkor a barátim ha nincs semmi baj. Kiállok mellettük ha bajban vannak, nekem még van gerincem. Vállalom a tetteimért a következményeket, nem futok el a büntetés/megtorlás elől... De úgy látom ezek ez "erények" mára már kimentek a divatból. ,,Ma már nem divat a hazaszeretet". Ezzel annyira nincs is bajom, míg ki nem alakul a manapság a fiatalok körében elterjedt "anti-hazaszeretet". Amikor a sok nigger idiótát majmolják, késelnek, lopnak, cigiznek, drogoznak, stb. MERT EZ MENŐ!

Utálom ha egy lány visszahúzódó, nincs saját akarata (vagy csak nem meri kimondani), azt sem bírom ha nincs humorérzéke...


Létezik olyan lány akinek nem ezek (a fentebb említett szerintem rossz tulajdonságok) jönnek be? Szerintem talán 1000-ből ha egy ilyen...



U.I.: Sajnálom hogy így ömlesztve van minden, de agymenésem volt, és csak leírtam össze vissza ami jött... Elnézést. :)


15/F


2010. máj. 1. 14:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

"Igen, BÜSZKE VAGYOK rá. Tudod, ő fegyverrel a kezében esett el a hazájáért."


Megsúgom: nem a magyaroknak kellett Sztálingrád =)


Egyébként verheted itt a melled nyugodtan, azt hiszed, attól változik valami? :) Egy globalizált világban élünk, határaink gyakorlatilag már nincsenek, egyre haladunk afelé, hogy az egész EUt a központból irányítsák, a világgazdaságba már annyira bele vagyunk szövődve, hogy onnan képtelenség lenne kilépni. Katonai, gazdasági szövetségek tagjai vagyunk, rengeteg egyezményt aláírtunk, amik pl. lehetetlenné teszik az általad kívánt népirtásokat. Szerinted a NATOnak mennyi időbe tartani Magyarországot szétverni, ha pattogna? Szerinted jó lenne, ha kineveznének egy biztost az ország élére, mint Boszniában? Aki felülírhatja a kormány döntéseit? Ezt akarod?


Lehet pattogni ellene, lehet döngetni magunkat meg utálkozni, de ez van akkor is. A mai világ már kur.vára leszarja, hogy egy emberként te mit gondolsz, de igazából azt is leszarja, hogy pár millió mit gondol. Nem fogsz világot megváltani. A nemzetállamok kora lejárt, ma már az egységes, nagy gazdasági blokkoknak van esélyük labdába rúgni. Ha ezt nem tesszük meg Európában, hanem egymással hadakozunk, mehetünk a süllyesztőbe, miközben az USA, Oroszország meg Kína röhög a háttérben rajtunk.


Persze ez nem azt jelenti, hogy a nemzeti identitásunkat, a kultúránkat fel kellene adnunk. Én is büszke vagyok a magyarságomra, a nyelvemre, az országomra, a kultúránkra, de csak ésszel. Nekem is vannak fenntartásaim bizonyos népcsoportokkal szemben, de a XXI. században az az út, amit te képviselsz, nem járható.

2010. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Ne haragudj! De én nem vagyok zsidó sem vallási, sem pejoratív értelemben. Engem ne nevezz tudatlannak és műveletlennek. Az náci ideológia igenis célul tűzte ki az alsóbbrendű fajok kiirtását( mert őket tartották felelősnek az 1. világháború kitöréséért és a kommunizmus elterjedésért). Holott a zsidóság egyetlen "problémája" az, hogy nem illeszkedhettek be a feudális társadalomba. Ezért lettek kereskedők és értelmiségiek. (ezt a töri tudásoddal tudnod kellene)Az 1935. szeptember 15-én elfogadott nürnbergi törvények értelmében a zsidók elvesztették jogegyenlőségüket, megfosztották őket állampolgárságuktól, fajgyalázásnak minősítették a nemi kapcsolatot zsidó és nem zsidó németek között. A következő évben látott napvilágot a birodalmi állampolgári törvény 13 kiegészítő rendelete, melyben kizárták a zsidókat az állam közösségéből. Mi ez, ha nem népirtás??? A zsidókérdés végleges megoldásának (Endlösung) kidolgozása Reinhard Heydrich nevéhez fűződik. 1942. január 20-án, a Wannsee-i konferencián összehangolták a különböző szervezetek és hivatalok feladatait a zsidókérdés végleges megoldására. Az értéktelen élet kiselejtezése előbb az öröklött betegségek továbbadásának megakadályozására született meg, majd az eutanáziaprogram meghirdetésével a gyógyíthatatlan beteg számára biztosítható „halál kegyelme” már a kiirtásukat célozta.

Mielőtt egy ideológiáról bármit mondanál, előbb nézz utána az elveinek. És azt sem árt tudnod, hogy a fehér terrornak közel annyi halálos áldozata volt, mint a vörös terrornak.

És nekem nem az volt a bajom, hogy a nagyapád kint harcolt a fronton, hanem az, hogy úgy, mint SS-tag. Az én dédnagyapám is megjárta Don-kanyart és volt hadifogságban is mégsem verem a mellem.

És azt is tudom, hogy dédnagyanyám egy éjszaka alatt megőszült mikor bejöttek az oroszok, mert német származású volt. És több sváb és német vér folyik az ereimben, mint magyar, mégis magyarnak vallom magam.

A Horthy-korszak eszméje is zsidóellenes volt, úgyhogy ne mond azt, hogy a szélsőjobboldali eszmék nem tűzték ki célul a népirtást.

De nem szándékozom az további időmet olyanra fordítani, akiben torz szélsőjobboldali eszmék élnek. Hitlerről meg annyit, jobb lett volna festőnek....



És bántás nélkül, de amit írtál az ideális nőről, az mind illik rám, csak az nem, hogy szélsőjobboldali lennék. És az nem bőrszín függő, hogy ki milyen ember.

A nép kihalása ellen meg az a legjobb megoldás, hogy minimum 3 gyerek van egy családban!!!!!

2010. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon az elsőnek:


Nagyapám 6 generáción át vissza tudta vezetni a tiszta német származását. A többit el sem olvastam(az utolsóét sem), nem vagyok se messiás, se prédikátor. Olvass utána.


Aki nem a témában ír nem olvasom el.

PM-ben lehet folytatni.

2010. máj. 3. 19:22
 44/46 anonim ***** válasza:

tegnap 07:10


Te szerencsétlen! A nyilasok 1944 november 23-ától kezdték meg éjszakánként a kifosztott zsidókat belelőni a Dunába! Legtöbbször a Lánchíd pesti hídfőjénél került sor a vérengzésekre, melyek során a Dunába lőtték az ártatlan embereket. Budapest 1945. február 11. környékén esett el. A Duna nincs 3 hónapon keresztül folyamatosan befagyva te tudatlan!

Magyarok Dunába lövése és darálása szörnyű kínzások után dokumentált tény mind 1919-ben, mind 1945-ben, mind az 1956-1957-es megtorlások idején!!!


A holokauszt szintén dokumentált és igazolt tény! A bevonuló szövetséges csapatok biztos nem zsidókból álltak, azt' mégis feltárták a gyűjtőtáborok valóságát! Biztos csak a zsidóknál akartak jópontokat szerezni! Ennyire hülye te sem lehetsz!!!



Nem vagyok zsidó, se cigány származású. Felmenőim között található a 48-as szabadságharc főtisztje is. Magyarnak vallom magam, és a hideg kiráz az olyanoktól mint te, akik az ostoba gyűlöletükkel lejáratják a nemzetet! A gondolkodásmódod nélkülözi az inteligenciát, és a racionalitást! Eszmék alapján ítélkezel, és a bajokra agresszióval és gyűlölettel válaszolsz!

Mellesleg, akármit is okoskodsz, ez a "tagadom ami nem tetszik" hozzáállás, román mentalitás!!!


A cigányzenéről meg kérdezd meg a történelem és irodalomtanárodat! Ha ennyire elvakult nyomorék vagy akkor én hiába győzködlek!


Tudod mit! Az ennyire buta ember mint te inkább ne is találjon magának párt! Ne neveljen gyereket, és ne szennyezze a náci ideológiájával a tömegeket! Te nem a magyarokért szónokolsz, hanem a másként gondolkodók ellen, és ez nagyon nagy különbség!!! Szégyen, hogy 15 évesen itt tartasz! Gondolkodás zéró, acsarkodás csillagos ötös! Jellemző a fajtádra az is, hogy az első agresszív személyeskedő szavak a te írásodból kerültek ki! Kívánom neked, hogy három megtermett, késelő, köpködő kancigánynak is kifejthesd a nézeteidet! Velük vagy egy szinten!!!!!!!

2010. máj. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Nem kell az esztelen provokáció, mivel ez nem más. Vagy ennyire tudatlan vagy?


Mellesleg, Roosevelt? Churchill? Sztálin? Két zsidó, és egy lefizetett(zsidók által) eltévelyedett hülye.


" Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:

# Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

# Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!

# Fenntartjuk a jogot, hogy kommentedet (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük. "


Ajánlom áttanulmányozni.

2010. máj. 4. 07:08
 46/46 anonim ***** válasza:

Én meg továbbra is kívánom neked amit írtam! Talán tanulsz valamit belőle, ha bejön! Neked hited van és nem meggyőződésed! A hittel meg az a baj hogy nem szorítkozik a gondolkodásra, sem a racionalitásra, csak arra hogy ki mit mondott.

Mellesleg a népcsoport gyalázás fogalmát a te írásod bőven kimeríti, és itt ezt sem szabad!!!

2010. máj. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!