Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan lány akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány akinek nem a mai "menő" dolgok jönnek be?

Figyelt kérdés

Már teljesen kiborultam.

Az utóbbi 1,5 évben egy normális kapcsolatom se volt. Bár valószínűleg én vagyok az oka, amiért fiatalon nem vagyok "raj-rapper-cigányutánzó-cigisdrogos" kemény csávó... (Hányok az ilyentől!)

A legtöbb lánynak meg ez tetszik. Nem használok cigány szavakat, (dik, stb.) nem cigizek, nem ba.szok be amikor csak lehet, stb.

Sőt, elutasítok MINDEN szenvedélybetegséget. Büszke vagyok rá hogy magyarnak születtem, szeretem a hazámat, büszke vagyok arra hogy képes vagyok rendesen magyarul beszélni, és nem szennyezem más idegen szavakkal a nyelvünket (pl. cigány, angol, stb.). A barátaimon segítek, nem csak akkor a barátim ha nincs semmi baj. Kiállok mellettük ha bajban vannak, nekem még van gerincem. Vállalom a tetteimért a következményeket, nem futok el a büntetés/megtorlás elől... De úgy látom ezek ez "erények" mára már kimentek a divatból. ,,Ma már nem divat a hazaszeretet". Ezzel annyira nincs is bajom, míg ki nem alakul a manapság a fiatalok körében elterjedt "anti-hazaszeretet". Amikor a sok nigger idiótát majmolják, késelnek, lopnak, cigiznek, drogoznak, stb. MERT EZ MENŐ!

Utálom ha egy lány visszahúzódó, nincs saját akarata (vagy csak nem meri kimondani), azt sem bírom ha nincs humorérzéke...


Létezik olyan lány akinek nem ezek (a fentebb említett szerintem rossz tulajdonságok) jönnek be? Szerintem talán 1000-ből ha egy ilyen...



U.I.: Sajnálom hogy így ömlesztve van minden, de agymenésem volt, és csak leírtam össze vissza ami jött... Elnézést. :)


15/F


2010. máj. 1. 14:47
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondom, hogy te szinte gyakorlatilag itt a hazaszeretetről beszélsz. Senkinek semmi baja a rovásírásos pulcsikkal, sem a címerekkel és egyebekkel, mert ezek a magyarság jelképei, amikre büszkének kell lenni, de ez nem jelenti azt, hogy örökké mindig erről kell beszélni és rá kell tukmálni mindenkire. Nálam sem abban nyilvánul meg a hazaszeretet, hogy ilyen ruhákban járok, hanem abban, hogy büszke vagyok a magyarságomra. Szerintem ezt hívják hazaszeretetnek.
2010. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

már kezdtem örülni, hogy van még nekem való hapsi, aztán láttam, hogy csak 15 éves vagy. ne izgulj, semmi baj a felfogásoddal, de a nagy szerelemmel még várj. sportolj, haverozzál, tanulj.

20L

2010. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
énis ugyanigy vagyok vele mint te, bár nekem januárban ért véget egy másfél éves kapcsolat, de sehol nemtalálok normális leányzót :S:(
2010. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
18/F elözö
2010. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy még nagyon, de ne aggódj pár év mulva már teljesen más képed lesz a világról. 15 évesen még én sem cigiztem, nem is volt saját stílusom. Azóta sokminden változott, hidd el te is változni fogsz.

19/L

2010. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

sztem ez lesz a te bajod: Büszke vagyok rá hogy magyarnak születtem, szeretem a hazámat, büszke vagyok arra hogy képes vagyok rendesen magyarul beszélni, és nem szennyezem más idegen szavakkal a nyelvünket (pl. cigány, angol, stb.)


meg az h ma már nem divat a hazaszeretet. szted lehet ezt az országot szeretni ami egyenesen ellened van, és azon van h kicsináljon???? agybeteg az aki szeret itt élni.

2010. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Nem az elmebeteg szélsőliberális csürhét kell szeretni! Én pl. hungarista vagyok. (Igen, most lehet rémüldözni, mutogatni, elhatárolódni, stb.)

Ha valaki hozzád hasonlót nyilatkozik, megkérdőjelezem a történelem ismereteit...

2010. máj. 1. 15:26
 18/46 anonim ***** válasza:

ez a baj a magyarokkal, h a múltban élnek. a múlt szép, jó, lehet dicsérni, büszkének lenni rá, stb. nagytudósaink voltak anno, híres focistáink, stbstbstb. de ez már a MÚLT!!!!

az országunk jelenleg a szarkupac szélén áll, focistáink 99%-a debilis, focizni nemtud, tudósaink már réges régen disszidáltak....a jelen azegy nagy szar. ébredj fel teis. és vedd észre h a nagy múlt mamár semmire sem jó.

2010. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Tényleg gyerek vagy még, nagy elveid vannak, de majd betör az élet :)
2010. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

És melyik normális magyar ne akarná a a múltat visszaállítani? De az nem fog menni ha csak tátod a szádat, és siránkozol hogy ez se, meg az se megy, ez is, meg az is sz*r. TEGYÉL ÉRTE VALAMIT!


Pl. olyan jókat szoktam mosolyogni, mikor hallom az emberektől, hogy a kormány ilyen meg olyan nem jó, de bezzeg szavazni meg lusta elmenni... vicces...



Eltávolodtunk a valódi kérdéstől. Nem kell több nem a témába illő válasz, köszönöm.

2010. máj. 1. 15:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!