Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatunkat, ha nincs hova mennem?

Figyelt kérdés
A szuleimmel nem tartom a kapcsolatot, egesz eletemben bantalmaztak, nem kerestek velem a kapcsolatot, el se tudom erni oket, egy nagybatyam van de ok 1 szoban laknak a felesegevel, es nem futenek, raadasul ok se akarjak, hogy odamenjek. A parommal nagyon megromlott a kapcsolatunk. Depresszios vagyok, de kijovoben voltam belole. Az elmult 1 evben sulyosbodott, foleg a konfliktusok miatt. Elmagyaraztam neki mit erzek, mire van szuksegem tole, hogy jobban legyek, mivel tudna tamogatni, de nem erti vagy nem hallja meg. Nagyon sokszor megbant, olyan kijelentesei vannak, hogy nem igaz. Teljesen belem tapos veluk, es sose ker bocsanatot, ugy csinal mintha meg sem tortentek volna. Tobbszor megmondta, hogy nincs ideje, energiaja a problemaimra, fogadjam el, hogy nem segit, felnott vagyok, lepjek tul rajta. Tudatosan vagy sem de valamivel mindig erezteti velem, hogy nem vagyok jo, amivel meg melyebre nyom. Nem varom el hogy kitalalja a gondolataimat. Mindig egyenesen megmondtam neki, hogy mi a bajom, es hogy legyen szives valtoztatni rajta. Nem lehet megolelni (magatol eszebe se jut), sot talan hozzam se szol, max ha valami olyat mond ami neki erdekes. Volt amikor nagyon besokalltam es "eszbe kapott" par napra, gondolom valami hirtelen lelkesedesbol, hamar megunta. En nagyon probalok fele kozeledni, de elutasito. Minden otletemet lehuzza, az igyekezetemet semmibe veszi, mar nincs nap, hogy ne sirnek. (Amugy ha epp elotte sirom el magam, csak bamul, de eszebe nem jut megolelni vagy ilyesmi.) Sot ha mellettem ul a kanapen, inkabb atrangat magahoz, mert o lusta felem mozdulni. Elhagynam, de nincs hova mennem. Nem keresek annyit, hogy eltartsak egy alberletet. Megmentem, mert sajnos vagy ez vagy az utca. De hogyan?
2016. dec. 6. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyszer régen nekem is volt hasonló kérdésem akkor itt a gyakorin ismeretlenek jól átlátták a helyzetet én is azt írtam szeretem meg nem hagyom el de utána igazuk lett rá másfél évre külön mentünk.Én is zudtam hogy nincs értelme de még magnak se mertem bevallani féltem a bizonytalanságtól.Az vagyok aki írta hogy nehogy te nyalj a pasidnak.De ahogy látom te se akarod felfogni hogy ennek előbb utóbb vége lesz.Mert ha nem így gondolnád akkor nem így írtad volna ki a kérdésed.Te csak ragaszkodsz hozzá èn szerintem.És a régi embert szereted de már soha nem lesz olyan akibe bele szerettèl.
2016. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem a helyzetedet, ugyanebbe vagyok, csak engem megtűrnek anyámék, hogy el tudjak szabadulni a kapcsolatomból. Bár itt sem jó, és én már komolyabban belebetegedtem a dolgokba. A munkásszállós megoldás működhet... Tatabányán, Győrben, Pest környékén sok ilyen van, de kitudja ott megint milyen emberekkel kellene együtt lakni. Viszont nem kell fizess a szállásért. Sok erőt kívánok a kitartáshoz!!!!
2016. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

A pasid is idiota hogy a semmire eltart egy hisztérikát... én már rég kiraktalak volna, ha nem szeretlek (mert miért éljek egyutt olyannal, aki csak van mellettem), menj amerre akarsz.

Ti már max egy shar lakotársi viszonyban éltek, ami nem egészslges. Bár ha odahozná a nojét - aki normális lenne - akkor tán észbe kapnál, hogy húzz el.


A mentális betegségeddel meg kezdjél valamit, mert az életképtelen embereket senki nem szereti.

2016. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%
Gusztustalan hozzáállás ez azok fele, akik psziches betegséggel küzdenek. Akik igy tudnak erről nyilatkozni, nyilván fingjuk sincs miről beszélnek. Kívánom az ilyeneknek, tapasztalják meg valamelyik formáját, hogy megtanuljak milyen az és akkor tanulnának egy kis empátiát. Nem kell sajnálkozni, de degradálni se!
2016. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

En se ertem mire jo ez a stilus, de az a gyulolet ami arad a kommentekbol, meg a privat uzenetekbol az felelmetes. Kulon koszonom annak a felhasznalonak, akitol privat uzenetben a kovetkezot kaptam: "[...]remelem felakasztod magad te beteg szuka az ilyen beteg sz.rok miatt tart itt az orszag!!!"


Normalisan irtam ki a kerdest, normalisan leirtam aztan kommentben, hogy mi a helyzet. Inkabb torlom a kerdest a listambol, mert egyszeruen faj ez az indokolatlan agresszivitas.

2016. dec. 6. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!