Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jön rá egy férfi h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön rá egy férfi h elveszitheti a párját?

Figyelt kérdés
6 ev együtt,27 evesek vagyunk!Parommal unalmasak a hetköznapok es hetvegek is,sehova sincs kedve menni bepunmyadt!engem is mint nöt elhanyagol.mondja h szeret es van köztünk heti 2-3 szex is.de neha ugyeezem magam mint egy rabszolga dolgozok mosok fözök mindig rend van.bar az en hibam el van kenyeztetve eha tenyleg az anxjanak erzem magam,szeretem es ö is szeret tudom.hiaba mondtam neki h neha egy szal virag vagy egy apro meglepetes jol esne evek ota semmi ilyen,nem tudom lelkileg meddig birom meg szerethianyom van több törödesre vagyom.hogyan erjem el h erezze ha nem tesz a kapcsolatert vege is lehet?mert igy leleni meg 30-40 evet keptelenseg.neki igy teljesen jo.hiaba beszeltünk többször vhogy semmi sem lett jobb.szeretnem ha boldogok lennenk.ferfiak velemenyet kerem erröl h miert ilyen??mit tegyek??csak picit többet nyujtson mert szüksegem lenne egy kis plusszra.nem akarom elhagyni de eletni sem tudom h eszrevegye a nö aki barmit megtenne erte megis szenved.
2016. dec. 6. 12:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, köszönöm a válaszod, 9-es. Persze, rengetegszer jeleztem neki az igényemet, sőt veszekedtünk is ebből adódóan sokat. Azt mondja, ő nem fog változni, mert ilyen, és ha piszkálom, akkor kedve sem lesz közös programokhoz. Oké, valamennyire meg lehet érteni őt is, ha egyszer ilyen beállítottságú, de én akkor is nehezen tudom azt elfogadni, hogy nekem mindig alkalmazkodnom kell, pl ha meló után közösen csinálunk valamit, akkor egyedül kell lefeküdnöm aludni, mert akkor "pótolja" a saját kis "magánprogramját" (persze otthon, nem megy el sehova, vagy ilyesmi)..

Ami miatt nem mondom azt, hogy nekem ez a kapcsolat így nem okés, az az, hogy ettől függetlenül tényleg egy intelligens, normális ember, káros szenvedélyektől mentes, nem fázik a házimunkától sem, stb.. szóval tudom, hogy sokan azt mondanák, miért panaszkodok?! De akkor sem tudom, hogy jó lesz-e ez így nekem hosszú távon.

2016. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9-es, az mit jelent pontosan, a Te párod mennyi egyedüllétet igényel, és ehhez képest mennyi időt töltötök együtt?
2016. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ketsegbe vagyok esve,az a legnagyobb baj h az önbizalamam is a beka segge alatt van,kiteszem a lelkem a kapcsolatert,bar!!nekem is van egy hatalmas hibam!!!1-2 eve feltekenykedni kezdtem,ez miatt sokat veszekszünk.ez mindkettönk hibaja mert tudna segiteni h helyrejöjjek de ö azt mondja elege van vagy abbahagyom v vege!!de hiaba mondom neki h segitsen.tudjatok mar azt sem tudom tenyleg szeret e.amikor megismerkedtünk azthittem ö a nagy ö.olyan mas volt mint most,ez mindkettönknhibaja h idaig eljutottunk.szeretem es nen akarom h vege legyen,jo lenne ha felnyilna a szeme vegre.de lehet en hiszem csak h szeret
2016. dec. 6. 15:34
 14/16 anonim ***** válasza:
Nehéz számszerűsíteni, mert teljesen helyzetfüggő. De mi tudatosan iktatunk be "randizást" az életünkbe, átlag heti/kétheti rendszerességgel, és itthon is igyekszünk minden nap legalább egy fél órát beszélgetni (aztán van, hogy órák lesznek belőle). A randikat a párom is igényli és kezdeményezi is (pl. mozi, cukrászda, séta, stb.)
2016. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Soha. Az exem legalabbis meg akkor se miutan ezredszerre mondtam mi a baj. Megcsalt, elhagytam, párom lett - de mai napig nem fogta fel hogy meg mertem tenni. Ennek 2 éve.
2016. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sophia Ajutthaja ***** válasza:
50/N Ez a kapcsolat, nem a TE kapcsolatod. Van még önbecsülésed? Elmosolyodsz, mikor rá gondolsz? Büszkén mesélsz róla a barátaidnak? Legyezgeti a hiúságodat, hogy Ő a párod? Ha ezekre mind igen, a válasz, akkor van remény. Ha egyiknél is nem, akkor lépj tovább. 27 évesen nagyon-nagyon fiatal vagy. És hidd el, létezik az a férfi, aki a kérdésben leírt vágyaidat nem hogy teljesíti, de nála az alap.
2023. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!