Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnőm találkozgat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnőm találkozgat az exével. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt barátnőmmel. Az elején mondta, hogy vannak fiú barátai, akikkel szokott találkozni. Ezzel nincs is gond, nem tiltom senkitől. Viszont az exe is az egyik barátja. Barátnőm jár hozzá 1-1,5 havonta hozzá. Órákig tudnak beszélgetni telefonon (nagyrészt az exe beszél). Azt mondja nincs köztük semmi, nem érez iránta semmit, túllépett rajta, csak barátok. Ennyi. Ti hinnétek egy ilyen lánynak? Mit tennétek a helyemben? Én nem keresem az exemet, ő se engem.
2016. dec. 12. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez nem lenne elfogadható. Maradjanak nyugodtan barátok, de akkor én ebből kiszállnék.
2016. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak barátok, akkor gondolom nincs akadálya, hogy megismerd. Nekem természetes, hogy ismerem a párom barátait. Akit meg rejtegetnek előled, az nem csak barát.
2016. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

"Fél éve vagyunk együtt barátnőmmel."

Mikor feküdtél le vele utoljára? Mert annak függvényében lehet válaszolni a kérdésedre.

2016. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy ez téged zavar, mert ez nem egészen normális dolog.

Ha nem fejezi be, én is szakítanék, akár az első válaszoló.

2016. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

#3 az semmit nem jelent,

vannak akik párhuzamosan szexelnek 2 fiúval, 1-2 nap eltéréssel.

N

2016. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3-as válasszal értek egyet maximálisan, miért nem mutatja be?

Idióta exem ugyanezt csinálta a volt nõjével. Ugyanígy találkoztak havonta, azt mondta, hogy csak munkakapcsolat, meg barát. De sosem mutatott be a nõnek, nekünk pedig ez állandó konfliktusforrás volt.

Ne hagyd, hogy hülyének nézzenek!

Ez nem tiszta barátság és téged joggal zavar.

2016. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha jót akarsz magadnak, ott hagyod a lányt, mint eb a szarát.
2016. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha másban is ennyire különböztök jobb ha elválnak útjaitok.
2016. dec. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!