Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem érdeklem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem érdeklem, ha nem ír vissza facebookon nekem a barátom pedig elérhető?

Figyelt kérdés

Pár hete jöttünk össze, már régóta ismerjük egymást. Én már érzek iránta szerelmet vagy szeretetet,sokat gondolok rá. De nem tudom hova tenni azt a viselkedését,hogy eddig mindig visszaírt ha besézlgettünk most meg azt cisnálta,hogy elérhető volt és nem olvasta el direkt a kérdésem,majd 10 perc múlva elolvasta,de nem válaszolt. Vártam még türelmesen,közben láttam ,hogy más képeit tetszikelte. Végül csak írtam neki egy kétségbeesett hangulatjelet,mire rögtön írt,hogy mi a bajom. Aztán meg írta,hogy most nem tud írni mert szüleivel beszélget..

Én sem most jöttem le a falvédőről,hogy ezt most komolyan bevegyem,hogy fent van végig elérhető,másokat nézeget rám nem figyel. Ha valóban szülivel beszélgetett volna akkor nem elérhető és nem csinál ilyenekt vagy visszaírt volna miután elovlasta,hogy bocs most nem érek rá.

Nekem ezek a dolgok annyira fontosak ,hogy egy először is majdnem elsírtam magam kettő átcsapott olyan érzelmekbe,hogy úgy gondolom nem is akarom vele folytatni. Most pitinek tűnik tudom a dolog,de ebből is látszik szerintem ,hogy nem érdeklem őt igazán.

Mi a vélmeényetek?


2016. dec. 12. 13:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Te Úristen, hány éves vagy?:)))

Sztem a pasid már levette, hogy vmi nem oké nálad. Kétségbeesett jeleket küldözgetsz csak azért, mert nem írt vissza 1 percen belül? Ez röhejes és szánalmas.

Amúgy meg állandóan azt lesed, hogy mikor olvasta el a biztos nagyon fontos üzeneteidet? Sztem lazulj, jót fog tenni.:)

2016. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

Tegnap este lefeküdtem aludni és előtte 9 embernek írtam üzeneteket (volt vagy 20 perc) és elküldtem az üzeneteket. Már amíg küldözgettem őket, addigra 2 új válasz is érkezett, de már nem olvastam el őket.


Reggel felkeltem: Új üzenet 7 embertől.

Csekkoltam délelőtt tizenegykor: Új üzenet 10 embertől.


Basszátok már meg. Nem mindenki ilyen ge ci messenger és facebook függő, aki állandóan válaszolgatni szeret, meg azt a bu zi telenfont basztatja a buszon, a suliban, a munkában, meg otthon is mindig. Ti hogy maradtatok volna életben akár csak 10-20 éve is, amikor még nem volt se facebook, de nagyon még mobiltelefon sem?


Kérdező, a lényeg hogy nem vagytok egyformák a barátoddal. Neki rohadtul nincs kedve állandóan válaszolgatni, meg egész nap beszélgetni SENKIVEL SEM. Én is ilyen vagyok. Voltak emiatt női sértődések az életemben, de most szerencsére olyan barátnőm van, aki ha messengeren írok neki, jó ha fél nap után válaszol. Ha akarok valamit tőle, akkor felhívom telefonon vagy még inkább találkozunk személyesen. Mi pl összeillünk emiatt.

2016. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez eldöntött kérdés a srác részéről. Nem hiszem,hogy kölcsönös a vonzalom, mert ha az lenne,akkor ha nem is írna de keresne.


Valóban nem mindenki szeret írni, a pasik főleg nem,de akkor keressen.

2016. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
#12 Na végre vki normális gondolkodással. Ennyi.
2016. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%

"és végig elérhető volt"


Nem drága. Csak be volt jelentkezve valahol. Közben lehet, hogy TV-ét nézett, kajált, WC-ln ült, híreket olvasott....


Nem lesz hosszú a kapcsolatotok ilyen fokú ráakaszkodással.


N

2016. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
12 helytálló lenne,ha ő nem tartozna abba a kategóriába aki éjjel nappal a telefonján lóg,sokkal durvábban mint én! Erről ennyit!
2016. dec. 12. 15:01
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
Na én pont az ilyen hisztis emberek miatt állítom a Skype-ot sárgára vagy rejtettre. Kár, hogy facen nem lehet rejteni a belépést. Rengeteg veszekedést és vitát meg lehetne vele előzni.
2016. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%

16:

Nem akart akkor veled beszélni. És? Nem vagytok egyformák. Értsd már meg. Nem csak neked nem ír ilyenkor, de esélyesen a családtagjainak, barátainak és senkinek sem. Mert rohadtul nincs kedve.


Naponta hány üzenetet váltotok vagy váltanátok egymással? Nekem ha már több tucatot (minden nap) az is nagyon durva.


---


Igen ezt én is utálom mikor véletlenül a wifi vagy a mobilnet bekapcsolva marad úgy, hogy órákig a telefonomra sem nézek utána. És közben meg végig azt mutatta, hogy online voltam...

Aztán jön az, hogy "dehát láttam, hogy elérhető vagy"

2016. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%

Et kérdező, óvodás szint.

Ha nem válaszol, akkor hívd fel!

Gondolom a facebookon kívül a telefonálást ismered.

Istenem, ennyire hülye már nem lehet még egy kis taknyos sem...

Szerintem ha így tapadsz rá, és egy csepp esze van, még ma kihajít mint a macskát sz.rni.

És egyáltalán miért ide tetted ezt a kérdést, és nem a tini kategóriába?

2016. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
95%

Tény, hogy nincsenek nagy érzelmek a részéről.


Voltam már ilyen szituban, igaz nem lányokat lájkolgatott.

Hidd el nekem, hogy nem illetek össze!

Ne erőltesd a dolgot, mert rosszabb lesz!

Ez a tipikus megszoksz vagy megszöksz esete.

2016. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!