Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem érdeklem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem érdeklem, ha nem ír vissza facebookon nekem a barátom pedig elérhető?

Figyelt kérdés

Pár hete jöttünk össze, már régóta ismerjük egymást. Én már érzek iránta szerelmet vagy szeretetet,sokat gondolok rá. De nem tudom hova tenni azt a viselkedését,hogy eddig mindig visszaírt ha besézlgettünk most meg azt cisnálta,hogy elérhető volt és nem olvasta el direkt a kérdésem,majd 10 perc múlva elolvasta,de nem válaszolt. Vártam még türelmesen,közben láttam ,hogy más képeit tetszikelte. Végül csak írtam neki egy kétségbeesett hangulatjelet,mire rögtön írt,hogy mi a bajom. Aztán meg írta,hogy most nem tud írni mert szüleivel beszélget..

Én sem most jöttem le a falvédőről,hogy ezt most komolyan bevegyem,hogy fent van végig elérhető,másokat nézeget rám nem figyel. Ha valóban szülivel beszélgetett volna akkor nem elérhető és nem csinál ilyenekt vagy visszaírt volna miután elovlasta,hogy bocs most nem érek rá.

Nekem ezek a dolgok annyira fontosak ,hogy egy először is majdnem elsírtam magam kettő átcsapott olyan érzelmekbe,hogy úgy gondolom nem is akarom vele folytatni. Most pitinek tűnik tudom a dolog,de ebből is látszik szerintem ,hogy nem érdeklem őt igazán.

Mi a vélmeényetek?


2016. dec. 12. 13:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is ez volt azzal, aki tetszik. Randiztunk, aztán meg se nézte, amit írtam, közben meg láttam, hogy szarrá lájkolt mindent. Mondjuk én nem írtam neki kétségbeesett hangulatjeleket. Megkérdeztem tőle, hogy van-e különösebb oka, hogy nem akar velem beszélgetni a facebookon. Elmondta, hogy azért szokott feljárni, hogy leeressze az agyát, olvasgasson, ne kelljen gondolkodni. Aztán megszoktam, hogy nem ír egyből, és nem kattogok rajta. Ha akar, úgyis ír, ha meg nem akar, akkor a fejemre is állhatok. Én írok, ha úgy tartja kedvem, de nem azon fog múlni az életem, hogy mikor válaszol.
2016. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy nem ír vissza azon a hülye oldalon? Összedől a világ?
2016. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!