Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomról megtudtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomról megtudtam, hogy alkalmi partidrogos. Ez szerintetek súlyos vagy én vagyok túl konzervatív?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom, már másfél éve együtt vagyunk. Mesélte, hogy régen amikor fiatalabb volt (17-18 éves) nagyon sok mindent kipróbáltak a haverjaikkal, de már nem csinálja, mert nem érdekli a dolog. Kiderült, még a kapcsolatunk elején egy buliban speedezett és én nagyon csalódott lettem. ekkor megkértem, hogy ne csinálja, mert nekem ez rosszul esik és én nem szeretném, hogy csinálja ilyeneket. és most másfél év után kiderült, hogy ő azóta is párszor csinálta. legútóbb egy buliba speedezett és extasy-zott. Miután megtudtam fogtam a cuccom és eljöttem.

Nem függő, és szerinte én vagyok túl naív és konzervatív, hogy ennyire tiltom vagy hogy mondjam. Tényleg én vagyok túl konzervatív vagy miért ne férhetne bele évente 3-4 szer???? egy kis speed eki vagy kokain


Most szünetet tartunk, hogy tudjunk mérlegelni. én nagyon szeretem őt, de nem tudom hogy legközelebb ha két honap múlva kijelenti hogy ő az előző nap drogozott, hogyan tudnám elfogadni...


nem tudom mit csináljak

ő azt mondta, hogy ő ilyen, nem fog hazudni, ha lesz kedve akkor miért ne csinálhatná? ne akarjam pórázon tartani..


de azt is bevalotta, hogy ha nem lett volna ott a haverja, akitől vehetett volna akkor nem drogozott volna.


tehát magától nem keresi a dílereket hogy vehessen, csak ha van lehetőség és van kedve akkor miért ne... de volt már hogy volt rá lehetőség és nem kívánta, ezért nem is csinálta



nem tudom mit csináljak.

szeretnék értelmes válaszokat kapni! köszönöm!


21 L



2016. dec. 12. 19:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha már eddig is titkolta, h használ ilyen szereket, akkor gondolod, h ezután nem fog? Hisz kijelentette, h ha lehetősége van akkor miért ne? és h ne tartsd pórázon. Szerintem egyértelmű...
2016. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Basszus, ha választani kell a drog és közted, akkor a drogot választja. Ha csak évi pár alkalommal használja, simán le tud mondani róla.

Főleg, ha szerelmes és fontos vagy neki.


Ezek után mi a kérdésed!?

Eggyel feljebb van egy kérdés, olvass bele, ott is drogos a srác.

2016. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

Rengeteg ember nem a problémaja miatt nyul példaul a speedhez.

Egy időbe még legalis is volt. Hasznaltak egyetemistak pl vizsga elöt. A 2. Vilaghaboruban katonaknak kötelezővé tették.

Egy két csik kevésbé ártalmas mint pl ha jol berug valaki.

A speedtöl meg a legtöbb ember jozan mara.

Ezt az egyet csinalom kb havi 2szer.

De mindenkinek mas fér bele egy kapcsolatba.

Ha neked nem fér bele akkor hagyd ott,amit a parod csinal az még mesze van a fügöségtöl. Vagy toleialod.

N25

2016. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

az, ha hazudik, nem jo. viszont en nem tekintenem drogosnak, aki azt csinalja, amit elozo irt.


ha bizalmatlan vagy, nezd meg egyszer ilyen helyzeben, es eldontheted, hogy szerinted keszen van vagy szamodra elfogadhato, ahogy viselkedik.

2016. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

13as

En pl egyszer probaltam a fűvet,roszul voltam töle,ingerűlt és buta.

Mindenkinek más a szervezet,mashogy hatnak rá a drogok.

2016. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Szergej55 ***** válasza:
Ez egy balf.sz, kuka.
2016. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

12/16-os válaszadónak! :


azért a felettem lévő kérdésem a csaj leírja hogy miután kiderült hogy drogozik a párja verte és meg is erőszakolta :D engem soha nem bántott és erőszakolt meg!


engem ha valaki megütne én lelépnék.


itt a lényeg, hogy nem tudom, hogy el tudom-e fogadni...ha ő meg nem akarja abbahagyni akkor nincs kompromisszum.

nem tudom, hogy egyáltalán lehet e kompromisszum ilyen helyzetben

2016. dec. 12. 22:28
 18/24 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem hagyd szegény sràcot,jobb lesz neki nélküled.
2016. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
32%

Jó, most nem kell ezt ennyire felfújni.

Az a baj, hogy a drogról a sok nagyokos "hozzánemértőnek" a sok hülye jut eszébe, akik szétdrogozzák az agyukat, hetente nyomják, fetrengenek meg a többi, holott ennek is van azért "kulturáltabb" formája és pont ezért nézel nagyokat, hogy hát ő is meg ő is?

Igen, ő is, csak nincs szem előtt, mert nem járatja csúcsra.

Ez a hiszti most kb olyan, mint azon rágódni, hogy évente 3*-4* pálinkázik vagy sörözik, legalábbis ha tényleg ésszel csinálja.

A legjobb, hogy valaki szerint "elégedetlen" jellem :D

Ezen jót röhögtem. :D

2016. dec. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%

Hozzánemértők, nevetséges. Az én környezetemben mindenki csak partydrogos. Nélküle már nincs is party. Először csak hyperre, aztán már fesztiválokra estére is, aztán már nappalra fesztiválokra is és jönnek a kisebb partyk is. Az ember már magának is hazudik róla, hiszen ezek csak bulik. Ugyanígy az alkohollal, kávéval cigivel is ez a bajom. Nem teljes tiltásban van, csak akkor igyon az ember, ha nem keres extra alkalmakat, és nem hónapokon át várja, hogy milyen nagy buli lesz majd, ha jön a hyper. Egyébként a füves havi cigizés valóban butít, de csak 5 év távlatából látszik. A partydrogos ismerőseim pedig szintén öt év távlatából sokkal idegesebbek lettek, és egyre kevesebbszer lelkesek. Figyeld meg a kényszertevékenységeit, a gyűrű vagy haj babrálása a lányokra igaz, ha egy helyben beszélgetsz velük, a fiúk ilyenkor rágyújtanak, hogy csináljanak valamit közben, esetleg dobolnak a lábukkal, vagy babrálnak valamit a kisasztalon.


Régen a kólában is volt drog, 100 éve férjhez adták a nőket, előtte meg hadd ne mondjam mik voltak. Ha figyeltél töri órán, feltűnhet, hogy előnyére változik a káros dolgok kiszűrése. Nyilván találunk ki újabbakat, amivel romboljuk magunkat, de a régi hülyeségekről legalább bebizonyosdnak, hogy hosszútávon ártanak.


Nem csak a suttyók drogoznak, bejött az egyetemistákhoz is. De attól még ugyanaz a dolog.


A lánynak aki speeddel tanul. Tanulj egyszer nélküle, 50x nehezebben fog menni, mint korábban. Mindenki keresi az alkalmat, hogy megmagyarázhassa miért kell használnia. Ki butábban, ki okosabban, de ugyanaz az érzés áll mögötte, a vágy, hogy használják és általa jobban és többnek érezzék megukat, mint amik.


És jelzem, nem ismeretlenül prédikálok, szerintem a hasznomra vált a saját tapasztalatom, amik rendkívül jók voltak. De látom mi lett azokból, akik nem álltak le, hanem a kipróbálás után keresték az alkalmat az új helyzethez.

2016. dec. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!