Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomról megtudtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomról megtudtam, hogy alkalmi partidrogos. Ez szerintetek súlyos vagy én vagyok túl konzervatív?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom, már másfél éve együtt vagyunk. Mesélte, hogy régen amikor fiatalabb volt (17-18 éves) nagyon sok mindent kipróbáltak a haverjaikkal, de már nem csinálja, mert nem érdekli a dolog. Kiderült, még a kapcsolatunk elején egy buliban speedezett és én nagyon csalódott lettem. ekkor megkértem, hogy ne csinálja, mert nekem ez rosszul esik és én nem szeretném, hogy csinálja ilyeneket. és most másfél év után kiderült, hogy ő azóta is párszor csinálta. legútóbb egy buliba speedezett és extasy-zott. Miután megtudtam fogtam a cuccom és eljöttem.

Nem függő, és szerinte én vagyok túl naív és konzervatív, hogy ennyire tiltom vagy hogy mondjam. Tényleg én vagyok túl konzervatív vagy miért ne férhetne bele évente 3-4 szer???? egy kis speed eki vagy kokain


Most szünetet tartunk, hogy tudjunk mérlegelni. én nagyon szeretem őt, de nem tudom hogy legközelebb ha két honap múlva kijelenti hogy ő az előző nap drogozott, hogyan tudnám elfogadni...


nem tudom mit csináljak

ő azt mondta, hogy ő ilyen, nem fog hazudni, ha lesz kedve akkor miért ne csinálhatná? ne akarjam pórázon tartani..


de azt is bevalotta, hogy ha nem lett volna ott a haverja, akitől vehetett volna akkor nem drogozott volna.


tehát magától nem keresi a dílereket hogy vehessen, csak ha van lehetőség és van kedve akkor miért ne... de volt már hogy volt rá lehetőség és nem kívánta, ezért nem is csinálta



nem tudom mit csináljak.

szeretnék értelmes válaszokat kapni! köszönöm!


21 L



2016. dec. 12. 19:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
34%

"Hozzánemértők, nevetséges. Az én környezetemben mindenki csak partydrogos. Nélküle már nincs is party. Először csak hyperre, aztán már fesztiválokra estére is, aztán már nappalra fesztiválokra is és jönnek a kisebb partyk is. Az ember már magának is hazudik róla, hiszen ezek csak bulik."


Erről beszélek, azt hiszed mindenki ilyen.

Ezért vagy "hozzánemértő"

2016. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én belülről látom szerhasználat nélkül(de tapasztalattal). Gondolom te szintén belülről látod, de a másik oldalon állsz, ezért nem tűnik fel neked. Ahogy egyik szerhasználónak sem, amíg elég mélyre nem süllyed. Figyeld meg azokat a megjegyzéseket, amiket kívükállóktól kapsz. Sűrűsödni fog a már megint? Meg minek ez neked? Kérdés. Belülről fel sem tűnik, de ha papírra jegyzeteled, észre fogod venni az első kb másfél 2 évnél.
2016. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem te gondolkodsz normálisan. Igaz, én már tőled idősebb vagyok, az én fiatalkoromban nem volt annyira elterjedt a drog (partidrog), de ettől függetlenül bízom abban, hogy vannak még fiatalok, akiknek az a normális, ha nem próbálnak ki ilyeneket. 42/N.
2016. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Gondolom te szintén belülről látod, de a másik oldalon állsz, ezért nem tűnik fel neked."


Nem állok semmilyen másik oldalon, egyszerűen van ilyen is, meg olyan is.

Az a baj, hogy neked ez magas, nagyon magas.

2016. dec. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!