Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem velem fogja tölteni a szülinapom estéjét. Jogos hogy rosszul esik és még sírok is?

Figyelt kérdés

Holnap leszek 27 éves. Már nagyon vártam és hogy a barátommal töltsem a délutánt és az estét. Erre ma benyögi hogy kapott korábbi időpontot. Kórházi kezelés bent alvos. Nincs komoly baja tényleg. Nem lenne semmi sem ha 2 hét múlva menne. Délután sem leszünk teljesen együtt mert én 4-ig dolgozom. Tuti hogy fog ő is meg este és délután dolgozni. Vállalkozó.

Jogos a kiakadas. Most itt épp a sírás határán vagyok. Kérdezi is h.mi van de ha mondanom kell azt nem tudom mondani sírás nélkül.

Mit csináljak? Mondjuk lehet lesz mégis egy szép délutánunk.

Köszi.


2016. dec. 12. 20:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sztem légy megértő mert ha mutatod hogy neked ez mennyire rosszul esik akkor ő azt veszi le hogy te önző vagy nem kicsit!Jó megértem beleêlted magad a dologba de ha korhàzban fekszik akkor kicsikét félre kellene rakni a sértettségedet és bemenni hozzà!Ott is megünnepelhetnétek és még nem is lenne egyedül !
2016. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

27 vagy,és azért nyavajogsz mert szülinapodkor kapott időpontot?! Most csak azért kellene eltolnia mert szülinapod lesz?Tudod némely helyre milyen nehéz időpontot kapni? Vesebeteg vagyok, és oktoberbe kértem időpontot és decemberbe kaptam!

És jóh nem dokinak hiszed magad h miért lesz bent! Ur isten 27 vagyok szintén,de ha páromnak korházba kéne befeküdnie szülinapomkor nem hisztiznmék,és nem nem jogos a kiakadásod

2016. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Inkább örülnék, hogy kapott korábbi időpontot. Bemennék hozzá, megennénk egy sütit, beszélgetnénk, majd hazamennék és aludnék egy jót, esetleg beülnék a barátnőimmel valahová akár moziba, akár egy pubba két sörre.

Nem vagyok dedós, feltudom találni magam, ha pedig a páromnak valóban nincs komoly baja akkor nyugodt szívvel jól érezhetem magam. Lesz még ezer, meg egy alkalmam vele tölteni az estét.

2016. dec. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Új megvilágításba kerültem. Együtt megyünk be délután a kórházba a vizsgálatra. Most így olvasva a hozzá szokásokat. Kicsit rosszul is érzem magam hogy így altam a helyuetnek.
2016. dec. 13. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!