Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek ilyen és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen és meg tudnátok bocsátani?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy sráccal, együtt jártunk. Már az első alkalommal mondtam neki határozottan, hogy nem szedek fogamzasgatlot, es CSAK gumival. Erre jött az hogy nem kell aggódnom, tök fölösleges ő vigyáz rám. A lelkére kötöttem hogy vigyázzon rám. Nem vagyok egy naiv ezt sose hagytam senkinek de olyan határozottnak adta elő magát. Ez után is mindig kértem hogy gumival de sokszor lebeszélt mert ő biztos a dolgában bízzak már benne... Fogamzásgátlót nem szedtem mert egyszer egy korábbi kapcsolatomban probaltam de mellekhatasai erősek voltak. Ő ezt tudta.

A lényeg hogy terhes lettem es rament a kapcsolatunk, nem tudtam neki megbocsatani. Utana mikor haragosan kerdeztem tole hogy miert nem volt.kepes.felhuzni a gumit a fejemhez vagta hogy dehát én is ott voltam..... Annyira átverve érzem magam. Ti meg tudnátok bocsátani?


2016. dec. 14. 11:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég ..... Hát te díszpéldánya vagy a 2 agysejtes nőknek...
2016. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen a te hibád is ,hogy ennyire hülye voltál!!
2016. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak nem tudnék megbocsátani.
2016. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettél átverve. Attól, hogy idióta a srác te maradj észnél és ne engedd gumi nélkül.
2016. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez kizárólag a te hulyeseged.

Ha en nem akarok valamit, akkor abbol nem engedek. Ha van egy elvem, nem hagyom, h barki is kidumaljon a bugyimbol.

Te igenis naiv vagy. Max az eddigi pasasok, akik próbálkoztak nálad azok bénán adtak elo magukat, azert nem volt ilyen problema.

Ha kialltal volna a saját elved mellett egy ilyen komoly dologban, akkor most nem lennél nyakig a kakiban! Veregesd meg a vallad....

2016. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem aztán mondhatja bárki, hogy majd vigyáz rám, vagy azt, hogy neki nem lehetnek gyerekei, vagy elköttette magát. Nincs gumi nincs szex. Ennyire azért már nem vehetnek át senkit sem az állati ösztönei, de mert ő dugni akar. Mind a ketten még ostoba, naiv gyerekek vagytok.
2016. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Szergej55 ***** válasza:
100%
Mindketten hülyék voltatok, kár tovább ragozni.
2016. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy te is ugyanakkorát hibáztál. Bocs. Azért ha reálisan gondolkodsz, ha nem húz gumit, te sem szedsz semmit, akkor csakis egyetlen módja lehet a szeretkezésnek, a megszakítás. Gondolom így "védekeztetek". De megszakítás esetén sehogyan sem tud rád vigyázni a pasi, hiába mondogatja erőszakosan, hogy bízz benne. Hogyan tudna már vigyázni??? Szóval én azért "bocsátanék meg" neki, mert tudnám, hogy én is ugyanúgy vétettem, nem lett volna szabad belemennem ebbe.
2016. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik fel nem akar gyereket,az a fel vedekezzen.Te atengedted a tested feletti dontes jogat neki es a veletlennek,csak magadat okolhatod.

Nem,nem volt meg velem ilyen.Az elmult 15evben amiota szexelek,minden delikvens felhuzta a gumit,aki meg akart kapni...mert en tenyleg nem vagyok naiv.

2016. dec. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Mi van a gyerekkel? Mert arról nem írsz...


Sokan leírták már, hogy de bizony, naiv vagy, végtelenül naiv, és buta is. Mindketten buták vagytok.

2016. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!