Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogad el egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogad el egyszer sem egy meghívást egy kávéra?

Figyelt kérdés
Mindketten tanulunk és egyikünk se dolgozik mellette.Lassan 2 hónapja járunk,de egyszer nem ültünk be se mozira,se kávéra.Szülinapjára is felajánlottam,hogy meghívom valamire,azt is elutasította,mondván,utálja,ha ráköltenek.Jó,mindig jobb,ha ilyeneket kikunyerálna és velem fizettetné ki,de akkor is fura.

2016. dec. 14. 17:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként én vagyok a lány kettőnk közül,ha valamit számít és 23 évesek vagyunk.Ő pedig dolgozott,mielőtt a suliba bele kezdett.
2016. dec. 14. 17:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt, hogy a sajátját ő fizeti.
2016. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Mert rosszul érzi magát amiatt hogy nem tud meghívni. Ilyenek a férfiak.
2016. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is utálom, ha pénzt akarnak költeni rám.

Fogadd el, hogy ő ilyen, vagy már ez is baj, hogy nem húz le? L

2016. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szakítottam az exemmel, mert ő is ilyen volt. Bár ő dolgozott, én meg egyetemre jártam. Sosem hívott meg még egy pohár limonádéra sem, de ez nem is zavart. Elmentünk kirándulni, csomagoltam szendvicset mindkettőnknek. Ő nem vitt magának semmit. Inkább egész nap étlen-szomjan volt, de a világért sem ette volna meg azt, amit neki készítettem. 3 hónapig jártunk, az utolsó csepp az volt a pohárban, amikor a szülinapjára készítettem egy kis ebédet (csak rántott hús rizzsel, meg kompóttal) és nem evett belőle egy falatot sem.

Máig nem tudom miért viselkedett így.

2016. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3-as:pont,hogy pozitívum,hogy nem arra játszik,hogy meghívása magát.

5-ös:hála a jó égnek ennyire nem durva a helyzet.Szülinapjára csináltam brownie-t és evett belőle.

2016. dec. 14. 18:17
 7/11 A kérdező kommentje:
4esnek akartam írni,bocsi
2016. dec. 14. 18:17
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Én sem fogadnám el hogy egy nő költsön vagy főzzön rám bármennyire is hihetetlen

Nekem az önérzetemet nagyon zavarná

23/F

2016. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha azért nem akar menni mert nem akarja, hogy te fizess akkor fizessetek felesbe
2016. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es:csak még azt is elutasítja
2016. dec. 15. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!