Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, zavarna ha a barátnőtökn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna ha a barátnőtöknek fiú lakótársa lenne?

Figyelt kérdés
Ezer éve haverok, soha nem volt köztük semmi, nem is jönnek be egymásnak. Mit szólnátok, ha ez kiderülne randizás közben? Zavarna titeket?
2016. dec. 14. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Aha. Nálam kuka az ilyen nő.
2016. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavarna még akkor is ha tudnam, hogy soha nem volt és nem is lesz köztük semmi.

Szerintem, ha egy lány egy fiúval él együtt akkor éljen már a párjával

2016. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért élnek együtt, hogy ki tudják fizetni a bérleti díjat Pesten. Nőnemű barátja nincs Pesten, akkor most egy idegennel éljen inkább?
2016. dec. 14. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Volt egy csajismerősöm nem is olyan régen, ő is együtt lakott a legjobb haverjával, akivel óvoda óta ismerik egymást, és állítása szerint soha nem volt közöttük semmi, szimplán jó barátok. DEHOGYNEM VOLT!!! Akkorákat dugtak, majdnem összeomlott a lakótömb.
2016. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, én vagyok ez a lány, és őszintén nem értem miért probléma ez sok embernek. El sem tudom képzelni, hogy bármi is legyen köztünk ezzel a sráccal. Középiskola óta ismerjük egymást, és soha nem volt köztünk semmi vonzalom egyik fél részéről sem. Külsőre se vagyunk egymás esetei, kezdjük ott hogy én majdnem egy fejjel magasabb vagyok nála, és sokkal nagyobb darab is. Neki a pici, vékony csajok jönnek be, nekem a nagydarab macisak. Akkor se feküdnénk le egymással, ha mi lennénk az utolsó emberek a földön. Miben más ez, mintha mondjuk a meleg barátjával lakna együtt a csaj? Ugyanúgy nincs semmi vonzalom.
2016. dec. 14. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan fiú barátom, akivel nulla vonzalom nem volt köztünk, mert szexuálisan kölcsönösen taszítottuk egymást, viszont emberként meg remekül kijöttünk. Persze aki a környezetünkben nem volt ezzel tisztában, képtelen volt elhinni hogy két ellenkező nemű nem vonzódik egymáshoz, mégis jóban vannak. Azt nem tudom, hogy miért van így, mindenesetre megértem, ha a friss kapcsolatban/ismerkedésben vannak kételyei a fiúnak, hiszen ő nem tudhatja biztosra, hogy valóban így van-e.

Idővel, ha tényleg látja, hogy szexuálisan semmi közötök egymáshoz, akkor már könnyebb dolgod lesz, csak kérdés, hogy addig "kibírja-e".

2016. dec. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!