Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti szoktatok sztriptízelni a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Mert én most kicsit összevesztem ezen a barátommal. Már több éve együtt vagyunk és én elég sűrűn "táncikálok" neki, új fehérneműket veszek, stb, hogy ne laposodjon el a dolog. Nekem is jól este valami hasonló gesztus tőle, mert általában semmit se csinál, csak az van hogy befekszik az ágyba és "na gyere" vagy ölelés, puszilgatás és abból kerekedik szex. Ez a két verzió. Eleinte biztattam ezekre, de továbbra se volt semmi, aztán most felkapta a vizet, hogy én rá akarom erőltetni... Szerintetek?
2016. okt. 29. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Egy nő táncikál az jól van. De nehogy már egy férfi táncikáljon :D :D
2016. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
[link] ... Na mennyé' má'!!!
2016. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nekem táncikálhat :D
2016. okt. 29. 21:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés után mindig lejtek egy táncot az én kedves, szeretetet, imádott számítógépemnek.
2016. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3

Én szívesen táncolnék neked pár pálinka után, ha szereted az ugráló ropik látványát.

2016. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Ó hát, hogyne!

[link]

2016. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy kis Magic Mike. :)
2016. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott a baratom, de valahogy nem is fordult meg meg a fejemben, hogy kene neki :D Nem hiszem, hogy jobban beinditana, mint az olelkezes, szerintem a sztriptizben semmi extra nincsen.
2016. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bocsi èn férfi vagyok, nem nagyon tudnám elképzelni, h "táncikáljak" a barátnőmnek, valahogy nem érezném férfiasnak, mert érted abban semmi férfias nincs, h egy szál semmiben rázom a tökit, vagy nem is tudom hirtelen, h nèzne ez ki, ha rávenném magam XD a másik meg, ha nincs bodybuilder tested akkor még inkább röhejes az egész szituáció, egyèbkènt szeretek táncolni, de nem szex előtt, szerintem ezért ne haragudj rá, ha ő nem szeretné, akkor ne erőltesd rá szerintem + neki másban kell megmutatnia a tehetségét az ágyban ;)
2016. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem táncolnék, ha ő sem. Nekem férfi kell, aki akár viccesen is, de mer előttem táncolni.
2016. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!