Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret a barátom?

Figyelt kérdés

Legyetek nyugodtan kemények, ki akarom végre nyitni a szemem. Már másfél éve vagyunk együtt a barátommal, az eleje is döcögősen indult, hamar összeköltöztünk, azán pár hónap után eljöttem tőle mert egyre gyakoribbak lettek a veszekedések. Most már csak heti 1-2 napot találkozunk, ami nekem kevés, igazából mindig csak én keresem, hogy vele akarok lenni, neki ez eszébe sem jut. A munka, barátok, buli ezerszer fontosabb lett, mint én. Ugyan mondja, hogy szeret, de egyáltalán nem úgy érzem. Nem tenne meg értem semmit, nyugodt szívvel mutat az ajtóra, hogy ha menni akarok hát menjek. Ő azt mondja még sosem küzdött lányért, de a szívem szakad meg, mert én szerettem volna lenni neki az a lány, akiért bármit megtenne. És tudom, hogy rengeteget hisztizek miatta, és tudom, hogy ezt mindenki utálja,de már más megoldást nem látok, igazából nem ok nélkül van ez sem, vagy csak rosszul reagálom le a helyzetet. Nagyon nem vagyok könnyű eset, de úgy érzem mindent beleadtam, viszonzást meg soha nem kaptam érte. Valaki vágjon fejbe, hogy megerősítsen a helyes döntésben! Az egyetlen probléma, hogy én nagyon szeretem, túlságosan ragaszkodom, de a kommunikáció nem nagyon működik. Létezik ilyen srác, aki nem mutatja ki az érzéseit? Elijesztettem? Mindig kitér a szerelem téma alól. De azt mondja velem minden jobb, mint eddig bármelyik barátnőjével.. mondjuk mi mást mondana. A bizalommal egyik oldalról sincsen gond. Ne kíméljetek! Szerintetek lesz még részéről változás? Én bármire hajlandó lennék, hogy jobb legyen!

Köszi a válaszokat!



2016. dec. 15. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne keresd napokig, ha te is látod, hogy le se sz.a.r. és eszébe sem jutsz, remélhetőleg csalódsz akkorát, hogy lépsz.

Konkrétan észre sem venné, ha elhagynád, annyira nem érdekled.

2016. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ma annyit kérdezgettem, hogy végre bevallotta, hogy nem szerelmes már. Most rohadt nehéz, de legalább tudom az igazat, meg így legalább nem kell taktikázni. Azt amúgy is utálom.
2016. dec. 15. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért csinálja mert látja hogy rajongsz érte ,semmi női tartásod nincs....

ha elérhetetlen lennél neki nem vennéd fel a telot vagy félválról vennéd teperne mint a hülye ,,,de így hogy rohansz ha csak csettint , vagy még te követeled ki a talikat is,,,hiába a hiszti nem mindenkinél válik be a taktika ,nem mindenki vevő rá ,,,sőt elriasztod,,,távol kéne maradj hogy lássa van neked fontosabb is az életedben mint ő barátok rokonok saját elfoglaltság,,,mert ha kényszeresnek érzi hogy jajj már megint kiköveteli a hisztis liba hogy szeressem azért sem !!!

Olyanok a férfiak mint a mézes madzag ha beletömöd a szájába hányingere lesz ,,,ha elhúzod előtte akkor megy utána .....tehát sajnos a rajongásoddal és az érzelgőségedel nem érsz el semmit,,,,a mai pasik a vagány kemény elérhetetlen csajokért vannak oda,,,,de amit leírtál lehet szerelmes valakibe plátói dolog amit akit nem tud oly könnyen elérni.....

Amit javasolok legyél számára elérhetetlen hagy fogjon padlót hogy nem keresed a társaságát essen le az álla hogy te jól érzed magad nélküle és legyen tartásod ne nyávogj ne ömlengj ez a szerelem dolog iránt mert ez vagy van vagy nincs ....erőltetni nem lehet

2016. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a lányok nők azt a hibát szokták elkövteni hogy facebookra kiposztolna nyálas idézeteket célozgatva az exnek és idézetes képeket ,ilyenkor szerencsétlen fiú férfi mégjobban felveszi a nyúlcipőt rohan amerre lát

Amitől megdöbbenne és elgondolkodna hogy mit veszített 1 vidám gyönyörű kép amit dicsérnek

Nem tudná hova tenni hogy aki annyira rajongott érte leányzó nem gyászolja nem sír hanem le esne az álla milyen jó nőt cseszett el,de a csajok 90 % -a elcseszi a kapcsolat végén hogy mégjobban elriassza a búsúlásával

Könnyű ezt írni és más csinálni de vegyél magadon erőt és senkinek az ég világon ne add meg az örömet hogy röhögjön rajtad !!

Tudod a sors olyan hogy valami jobbat tartogat számodra csak idő és türelem kérdése mit hozz a jövő :)

addig meg a jelennek kell örülni ,észre venni a családot a napsütést az illatokat ,barátok kedveségét ,mert ha mosoly van az arcodon annál nagyobb pofon nem kell neki hidd el ,fel a fejjel vidáman és teperni fog utánad és te döntesz hogy szükséged van e 1 ilyen emberre

2016. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) nem beszéltünk azóta, de háttérsztorik is kiderültek, hogy a családja a kapcsolat kezdete óta terrorizálta őt miattam, hogy én nem vagyok odavaló, nekivaló. Most már így utólag értem, mert ez tudat alatt elég sok vitát generált mindkettőnknél. Sajnos ő a könnyebb utat választotta. De ezek után úgy érzem hogy már nem jönnék vele össze, soha többé.
2016. dec. 17. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!