Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Télleg ebben én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Télleg ebben én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
nem volt biztos,hogy elutazunk két napra a tesomhoz anyával és el is feledkeztem róla,anya meg tegnap közli a barátommal hogy nem leszünk itthon két napot ,nem is beszéltem meg anyával hogy megyönk ha tudtam volna akkor meg mondtam volna Neki és most rám haragszik vérig van sértödve hogy lehetek ilyen,legközelebb ö is úgy áll hozzám ,hogy egy pohár vizet sem ad

2016. dec. 15. 16:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább sírj anyádnak, hogy most miatta a pasid félholtra fog verni megint, mert elszólta magát, hogy ti két napra elmentek, és nem kértél tőle időben engedélyt.

Engedély nélkül meg nem mehetsz sehová, a családodhoz se.


Egyébként érdekelne, hogy anyád meg a tesód mit szól hozzá, hogy ilyen vadbarommal vagy együtt? Tudnak róla, hogy meg szokott agyalni? Vagy nekik is ez a normális egy párkapcsolatban?


Tudod mit? Már ez se érdekel.

Csak lécci máshol nyekeregj a nőverő kanod miatt, mert a szakításig úgyse jutsz el soha!


A megoldás meg az, ha tisztázod anyáddal, hogy neked előbb a kanodtól engedélyt kell kérni, hogy elengedjen a tesódhoz, azt nem lehet csak így bejelenteni, hogy te elmész, mert akkor büntetésből a sza.rt is kiveri belőled. Ő csak az anyád, ne rendezkedjen a kanod engedélye nélkül az életedben! Vagy előbb ő kérjen tőle engedélyt, hogy elvihet-e magával téged is családlátogatásra.


Ha innen nézzük, tényleg te vagy a hibás, már rég tisztázhattad volna anyáddal, hogy ezt így illik felétek. (Nem ám azért, mert eltűrsz egy ilyen barmot magad mellett, á dehogy...)

2016. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!