Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom családja nem fogad el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom családja nem fogad el, nem hívnak meg karácsonykor se. Működhet így hosszútávon?

Figyelt kérdés

Párom családja nem fogad el, mert én nem gazdag családból származom, párom viszont igen.

Köszönésen kívül más nem történik, meg se kérdezik, hogy vagyok stb ha összefutunk. Eleinte próbáltam kezdeményezni, de elég elutasítóak voltak. Páromnak hiába mondom, hogy zavar, ő nem mondja a családjának.

Természetesen egy családi rendezvényre se vagyok meghívva. Karácsonykor ő is a családjánál, én is az én családomnál.

Úgy érzem hiába szeretem a párom, ez annyira fusztrál, hogy veszekszünk ezen, és így a kapcsolatunk is elég válságos időszakban van ilyenkor az ünnepekkor. :(

Hosszú távon mehet ez így? Nem szívesen hagynám el a párom, de ez nekem borzalmas. :(

Mit tehetnék?


2016. dec. 17. 13:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hat pedig akkor ugye nincs en meg te csaladod. Elvileg vagytok ti, mint egy kulon csalad. Vagy ha gyeretek lenne akkor is kulon mennetek? Nem tudom nekem igy nem all ossze
2016. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen. Van az ő családja, és van az én családom. Nincs olyan, hogy a MI családunk. Ha gyerek lenne nem tudom mi lenne a helyzet, de így belegondolva, nem sok jövőt jósolok magunknak...
2016. dec. 21. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!