Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele ha ő szeret engem, de én őt már nem?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve együtt vagyunk, viszont nem vagyok mellette boldog az utobbi időben..

Sajnálom őt ezért nemszeretnék vele szakítani. De tudom hogy ez hosszú távon nemfog működni.

Lehet érzi hogy valami nincs jól, de nemtudom hogy szakíthatnék vele hogy ne bántsam meg.:/

Várom a válaszokat.



2016. dec. 19. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha elmondod neki őszintén. Fájni fog neki, sírni is fog, talán még ellened is fordul, de az érzelmi szabadság jár neked. Ha úgy érzed, ez így semmi, és nem is fog belőle semmi lenni, akkor ne a saját életed tedd lapátra azért, hogy neki ne fájjon
2016. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerek-perec, hogy mi a helyzet és kész! Jobban jár, ha most szakítasz vele félév után, mintha még hónapokig vagy évekig húzod a dolgot, és feleslegesen pocsékolja rád az idejét!
2016. dec. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy szakítás általában az egyik félnek fájdalmasabb, mint a másiknak, mivel az a gyakoribb felállás, hogy az egyik még érez a másik iránt, míg a másik már nem, ezért is akar szakítani. Úgyhogy amennyiben te már nem szereted a párod, akkor ne csapd be magatokat azzal, hogy vele maradsz, mert az a későbbiekben megbosszulja magát. Mondd el neki azt, amit leírtál. Majd enyhül a fájdalom idővel.
2016. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát a korábbi hozzászólók már mindent elmondtak :D

Csináld ahogy mondják, mást nem tudsz tenni.

Minél hamarabb mert később csak még kínosabb lesz.

20F

2016. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!