Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év korkülönbség egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év korkülönbség egy kapcsolatban soknak számít? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Kérlek ne gondoljatok gyereknek, 100-szor átgondoltam a helyzetet és épp ezért vállaltam fel. Édesanyám elfogadta, édesapám viszont nem igazán. Néha sajnos alkoholba fojtja bánatát és olyankor csúnyán beszél velem, pedig köztük is 12 év van és tudtom szerint nem volt baj ebből...Igazából lelkiismeretfurdalásom is van, mertmostanában arra gondolok, hogy apa ezért iszik... Barátaim elfogadták és azt mondják soha nem láttak ilyen boldognak, és nem látszik a 20 év, max 12-13. Tényleg boldogok vagyunk, engem nem zavar,nem arra gondolok milesz 20-30 év múlva, mert ki tudja, holnap meghalok. A gyerektémáról is beszéltünk már és benne van. :)
2016. dec. 19. 18:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy engem is elcsaphat holnap a villamos, de igenis bele kell gondolnod, hogy fel tudnál e egyedül nevelni egy gyereket ha úgy alakul. Húsz év baromi sok, főleg ebben a korban.
2016. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 aperitif ***** válasza:
40%

20-30 év múlva az a gyerek, akit mostanában terveznek, már bőven nagykorú lesz.

Apám 46 éves volt, amikor én születtem, anyám 12 évvel fiatalabb. És mégis anyám ment el, amikor 17 éves voltam, apám meg szép hosszú kort élt meg, 83 évesen halt meg. Ilyen a sors. Egy 42 éves férfi még bőven tervezhet családot.


Apád meg nem miattad iszik, emiatt ne legyen bűntudatod!

2016. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Egy ilyen boldog párt láttam. Vagy is a 20 év, a nő javára volt.

Nagyon szép kort megéltek együtt.


Soknak sok, de nem jelenti, hogy lehetetlen boldog párkapcsolat belőle.

2016. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én is fiatal társat veszítettem el balesetben, nincs garancia.


Éljetek boldogan.

2016. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Miért vagy kivancsi a véleményünkre????????

Szereted?Boldogvagy vele?

Akkor sz@rjál magasan mindenkire és tedd azt ami jó neked és azzal akivel jó.

2016. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

22 évesen volt egy 42 éves barátnőm. Igen érdekes volt.

De nem volt jövője.

Ami neki a múlt, neked az a jövő.

2016. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Apád saját maga miatt iszik, nem miattad.


De ez a "nem gondolok arra mi lesz 20-30 év múlva", gyereknevelés szempontjából nagyon éretlen gondolkodásra vall.

2016. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A gyerek szempontjából sok a 20 év. Mármint ha gyereket akarok, akkor először nem árt, ha elvégzel egy sulit meg előtte dolgozol is néhány évet, és csak utána szülsz. Addigra 20-as éveid közepén vagy inkább a végén leszel, a párod meg már közel 50 éves lesz. Azért az már elég kései a gyerekvállaláshoz. Mire felnőne a gyerek, már simán lehet, hogy nem is él az apja. :/
2016. dec. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Halálra van ítélve ez a dolog.Neki a te apádnak kellene lennie,a gyerekednek meg az ő unokájának. 20-30 év múlva pelánkázni,ágytálazni kellesz,te meg még egy egészséges nő leszel szexuális igényekkel,a férjed pedig....talál nem lesz már. De most is öreg már egy babához egy 42 éves férfi,egy 25 évesnek nyílván több testi ereje,türelme van,szellemileg is frissebb.A kinézetről,vonzerőről nem is beszélek.


Anyám "csak" 8 évvel fiatalabb apámnál már öregnek érzi,többször is félrelépett fiatalabb férfiakkal.Valószínüleg veled is ez lesz,csak te sem tudsz majd válni a gyerekek miatt és átkozni fogod a döntésed,hogy hozzámentél.


Összefoglalva:Soha nem kezdenék 20 évvel idősebb pasival,mert szeretném ha a gyerekem látná az apját míg felnő,és 10 év múlva is vonzódni akarok a férjemhez és aktív szexuális életet akarok élni.Ha te nem az a te dolgod:/

20/L

2016. dec. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Sztem működhet de csak akkor ha a pàrod pl nem nagyapàm felfogàsú nem otthonülős stb rugalmas és mégha 30-40éves akkor ne csak az ujsàgot olvassa meg a napi politikaval foglalkozzon stb legyen csalàdcentrikus és szeresse a gyerekeket ennyi nem kell tulkomplikàlni sokmindenen múlik a felfogáson és a hozzààllàson !Persze ha 50-60éves lessz a pàrod nyilvàn nem fog pattogni mint fiatalon !
2016. dec. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!