Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év korkülönbség egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év korkülönbség egy kapcsolatban soknak számít? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Kérlek ne gondoljatok gyereknek, 100-szor átgondoltam a helyzetet és épp ezért vállaltam fel. Édesanyám elfogadta, édesapám viszont nem igazán. Néha sajnos alkoholba fojtja bánatát és olyankor csúnyán beszél velem, pedig köztük is 12 év van és tudtom szerint nem volt baj ebből...Igazából lelkiismeretfurdalásom is van, mertmostanában arra gondolok, hogy apa ezért iszik... Barátaim elfogadták és azt mondják soha nem láttak ilyen boldognak, és nem látszik a 20 év, max 12-13. Tényleg boldogok vagyunk, engem nem zavar,nem arra gondolok milesz 20-30 év múlva, mert ki tudja, holnap meghalok. A gyerektémáról is beszéltünk már és benne van. :)
2016. dec. 19. 18:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A 20év korkülömbség azoknàl a pàroknàl működik ahol a nő màr nem szeretne gyereket mert màr felnevelt nem eggyet és a férfinak is van gyerek akkor ellesznek !Mire te 42 éves leszel a párod meg kb 64éves lessz sztem is sok !Te akkor még nőként fiatalnsk szàmitassz míg ö màr nyugdijas lessz !Te még élni szeretnél ő màr addigra lenyugszik és elkezdi élni az idősek életét!
2016. dec. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Szerintem beleférhet. Senkinek semmi köze szerintem a magán életedhez

Ha te így vagy boldog akkor okés. Nekem is volt már hasonló érzésem

2022. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!