Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy ez végett a férjem majd nem megütött?

Figyelt kérdés
A férjemmel tegnap nahyon össze vesztünk.Azon vesztünk õssze hogy nagyon keveset segít a két hetes újszülött kisfiúnk körül.Éjjel nappal én vagyok vele én cserélem a pelenkàjàt ő egyszer se cserélte.Meg csàszàrmetszéssel szültem és mikor haza jöttem akkor úgy volt hogy egy időre àtveszi a hàzimunkàt besegít de végül az is elmaradt.És nekem kelett fàjò sebbel főzni mosogatni.Meg a kisfiam kõrül lenni.Ő azt mondja fàradt dolgozik ez végett nem bír segíteni.És tegnap felemeltem a hangom és megmondtam neki hogy nekem ez így nem tetszik.Ő pedig a felyemhez vàgta hogy rossz anya vagyok.Meg azt mondta legközelebb jòl össze ver és úgy visz haza a szūleimhez meg azt mondta kiveri a fogam.Itt akart bennünket hagyni.
2016. dec. 20. 06:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Màr indult felém hogy megüt.Meg nagyon megalàzòan beszél velem.
2016. dec. 20. 06:49
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy nehez idoszak mindenkinek, tudomasul kellene neki venni hogy most neki is tobb lett a dolga.

Ha pofozkodni akar azt meg ne egy novel tegye az a barom.

2016. dec. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy elmebeteg. Én ezután fognám a cuccaim és otthagynám a pi*ba. Hogy beszél már veled?! Az a baj, hogy fingja nincs arról, milyen friss sebbel akár 2 kg-t is megemelni.

Szégyelje magát, őt kéne jól összeverni és akkor meglátjuk mekkora szája lenne. Ugyan, bele ne haljon a 8 óra munkába! Azt, hogy te nem vagy jó anya, meg ne hidd el! Normáliséknál ez úgy működik, hogy az apa besegít, ahol tud!

NEM JOGOS és a viselkedése pedig undorító! Én azért elgondolkodnék, hogy érdemes e egy ilyen gyökérrel együttmaradni, aki már az első 2 hétben így áll a dolgokhoz.

Komolyan, némelyik embernek még kutya sem való, nemhogy gyerek!

2016. dec. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

fogd a cuccot, és húzz el onnan.

vissza a szüleidhez.

had pislogjon ha hazaér, hogy sehol senki.

szálljon magába.

ha sok neki a meló, váltson, keressen másikat.

egy nőnek ilyenkor van a legnagyobb szüksége támogatásra.

2016. dec. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó agresszív alak...
2016. dec. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jogos, sem a viselkedése, sem az, ahogy bánik veled, sem az, hogy nem segít semmiben. Nem magadnak szülted a gyereket, közös csemete, akinek elvileg kéne hogy legyen egy apja is.

A pasi leszerepelt, apaként és férjként is. Jól beválasztottál!

Felesleges még évekig szenvedni vele, esetleg tényleg be is zsebelni pár pofont. Ahogy mások is mondták, csomagolj össze, és költözz haza egy időre a szüleidhez! Vagy bárhová, csak el onnan!

Beadod a válókeresetet, a gyermekelhelyezésit, és kéred a gyerektartást. Pont.

Gondolom, nem most lett ilyen egyik napról a másikra, csak te remélted, hogy majd a szülés után minden megváltozik. Ne reménykedj, ez ennél már csak rosszabb lesz! Még hónapokig a baba körül fog forogni minden, éjjel semmi alvás, nappal örülsz, ha élsz, feszkó, kupi, és fáradtság, ráadásul hat hétig semmi szex. A végén valóban meg fog verni!


Még az előtt költözz el, hogy erre sor kerülne, és válj el! Egy rossz választás nem kell, hogy az egész életed tönkretegye, de a te kisbabád is jobb életet érdemel ennél! Most sincs apja, szóval nem veszít semmit!

2016. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hàt igen ez így van.Igazatok van.:-( Kikell talàlnom sűrgőssen valamit mert ez így nem lessz jó.Csak az a baj hogy jelenleg nincs munka helyem a szüleim neg sajnos olyank hogy ràjuk nem igazàn tudok szàmítani.Apàm egy munka kerülő iszik is sajnos.Anyàm megint éli a vilàgàt.Esetleg egy baràtnőmhöz tudnàk menni.
2016. dec. 20. 08:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg igazi jó barátnőd akkor menj! de csak ha tényleg úgylátod hogy nem zavarod a saját életében.
2016. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Te jo ég...és te ennek szültél egy gyereket.....
2016. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok.

Sima ügy, te nem tudsz menni sehová, munkád nincs, ott a gyerek, kész a tökéletes csapda.

Azért most lett belőle állat, mert pont ezt várta. Ő is tisztában van azzal, hogy nem tudsz menni sehová, nem tudsz egyedül megélni sehogy. Így ha ő innentől rendszeresen hül.yére ver, akkor se fogsz elmenni tőle, mert csapdába estél.


Azonnal kezdj el nézni valami lehetőséget, mert ha most nem törsz ki, akkor később se fog sikerülni, csak azt veszed észre, hogy már a harmadik gyerek van úton, és rettegsz, hogy ma miért kapsz verést.


Kérj segítséget a családsegítőnél: anyaotthon, önkormányzati lakás, vagy bármi más. Add be a válást, és kérj gyerektartást. Az se lesz egy nagy összeg, de több, mint a gyes és a családi pótlék.

A barátnődhöz akkor menj, ha tényleg nincs más, és ő egyedül él, vagy szintén kisgyerekkel kettesben. Akkor fel tudod ajánlani, hogy cserébe segítesz neki a házimunkában, gyerekfelügyeletben, és X hónap múlva elmész saját albérletbe. De akkor azt tartani is kell!


Esetleg próbálj elsőre csak egy szobát bérelni (akár annál a barátnődnél, akit mondtál, hogy esetleg nála meghúzhatod magad.)

És nincs más: amint lehet, a kicsit beadod bölcsibe, és keresel munkát.

2016. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!