Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy ez végett a férjem majd nem megütött?

Figyelt kérdés
A férjemmel tegnap nahyon össze vesztünk.Azon vesztünk õssze hogy nagyon keveset segít a két hetes újszülött kisfiúnk körül.Éjjel nappal én vagyok vele én cserélem a pelenkàjàt ő egyszer se cserélte.Meg csàszàrmetszéssel szültem és mikor haza jöttem akkor úgy volt hogy egy időre àtveszi a hàzimunkàt besegít de végül az is elmaradt.És nekem kelett fàjò sebbel főzni mosogatni.Meg a kisfiam kõrül lenni.Ő azt mondja fàradt dolgozik ez végett nem bír segíteni.És tegnap felemeltem a hangom és megmondtam neki hogy nekem ez így nem tetszik.Ő pedig a felyemhez vàgta hogy rossz anya vagyok.Meg azt mondta legközelebb jòl össze ver és úgy visz haza a szūleimhez meg azt mondta kiveri a fogam.Itt akart bennünket hagyni.
2016. dec. 20. 06:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Menj akkor a barátnődhöz. A férjed ilyen volt mindig? Nem hinném, hogy most lett csak ilyen...
2016. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tudod, van a mondás, hogy madarat tolláról..., szóval ha csak a házasságkötés és gyerek után jössz rá, hogy kihez/mihez mentél férjhez, akkor tegnapnál korábbra nyúlnak vissza a probkémák.


De legalább tudod, hogy ennél csak rosszabbra számíthatsz, ha vele maradsz.

2016. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!