Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lehagynátok a párotok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lehagynátok a párotok az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Már 12 éve járok egyetemre mikor összeismerkedtünk még "csak" 6 éve jártam, de azóta sem sikerült befejeznem. Eddig 240 kreditem van...szóval elméletileg már csak 30-at kell szerezni és leadhatom a diplomamunkát utána államvizsga.

Lassan tanulok illetve volt hogy csak 2-3 vizsgát abszolváltam/félév....


Kissé aggódók, hogy kiábrándul a barátnőm hiszen neki két diplomája is van....


Tudom bele kellene húznom...de megint vizsgaidőszak és kissé ráparáztam.


2016. dec. 22. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Honnan hagynám le? Nekem nincs diplomám, mégis imádnak a nők. Szerintem semmi köze hozzá, az ész nem a diploma hozadéka.
2016. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Ez megis milyen egyetem?

De valoszinuleg en mar nem nagyon varnek rad. Nem azert mert lassan tanulsz, hanem mert igy hogyan lehet veled jovot epiteni? Hogyan allnad meg a helyedet a munkaeropiacon? Kb. sehogy, mert te felsz, te lassu vagy, te raparazol... nem lennel alkalmas eltartani egy csaladot vagy nehez helyzetben tamaszt nyujtani (akar anyagilag, akar erzelmileg).

2016. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Ezt hogy csinálod? Ilyet nem is lehet...ha a képzési idő másfélszeresét túlléped, kirugnak.

Minek tanulsz olyan dolgot, ami ennyire nem megy? Hogy tervezel ebben a szakmábam dolgozni? Gondolod, így bárhova is felvesznek?

2016. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

NE haragudj, de ez elég szánalmas...

Mikorra jutsz el odáig, hogy legyen valami egzisztenciád, vagy munkatapasztalatod, vagy bármi, ami alapján azt mondhatod, hogy biztos a jövőd?

Egyáltalán: milyen egyetemről van szó? Mi lesz, ha nagy leszel? Mert ha 12 évet szántál valami büfé-ruhatáros szakra, amivel el se lehet helyezkedni, vagy legjobb esetben közalkalmazott leszel havi 70 ezerért, akkor jól beválasztottál.


A helyedben engem most elsősorban a saját jövőm és életem érdekelne, és majd utána az, hogy mit szól a barátnőm.

Ha eddig kitartott melletted, akkor nagy igényei nem lehetnek, szerintem beéri veled is. :P


De elég szánalmas, ha 12 év ment el az életedből, akikkel együtt kezdtél, már karriert építettek, és mindenük megvan, te meg még nem látod a sztori végét.

2016. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

jav: elhagynátok


Mérnők szak..

Úgy sikerült összehozni, hogy fizetős és nincs elbocsájtás.

Tudom nagyon elrontottam, de 22-es csapdája, hiszen rengeteg pénz és több mint 100 abszolvált vizsga van benne, ha ott hagyom akkor sokat veszítek. De igaz ami igaz..tróger munka amit csináltam...és valóban szánalom!


Mindenesetre köszönöm mindenki hozzászólását tényleg építő és elgondolkodtató...szóval mentem ami menthető és nagyon belehúzok!

2016. dec. 22. 15:59
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Hogy a f-szba csinálod ezt, hogy 12 éve ott b-szod a rezet? :D

Nekem +1 évem volt csak free anno, utána már fizetnem kellett volna :D

2016. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Húzz bele :)
2016. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mi az, hogy lehagynátok? :) Mert már rég lehagyott. Vagy elhagyást akartál írni?
2016. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te tudod,hogy a barátnődnek mi fontos. Engem pl az akasztana ki a helyében,hogy felnőttek vagytok,6 éve együtt és még mindig csak barátnő státuszban.

De lehet őt ez nem zavarja és az egyetemes dolog sem.Őt kéne megkérdezni,nem minket.

Amúgy tényleg nem nagy büszkeség ennyi ideig egyetemre járni(ugyanarra a szakra). De kinek mi. Most már nyílván ne hagyd ott,vidd végig minél hamarabb.

2016. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha màr cêlozgatott a bnőd hogy szeretne gyereket csalàládot na akkor paràzhatsz de ezt vele kellene megbeszêlni!
2016. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!