Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom végre elengedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom végre elengedni azt, ami már több, mint egy éve történt?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben, amikor a barátommal még csak 2 hónapja voltunk együtt, engem nagyon megbántott a barátom. Lehet, hogy egyesek számára az is nevetséges, amivel megbántott, de mindegy. A dolog lényege az volt, hogy a barátom megosztotta velem, hogy szerinte ki a legszebb lány a földön, (aki nyilván nem én vagyok), itt még nem volt bajom. De aztán elkezdte részletesen boncolgatni, hogy hát, az arcunk... az azért szebb neki, a fenekem az nagyjából olyan, mint az övé, és ezt így folytatta. Teljesen kibuktam. Nem azért, mert nem engem tartott a legszebbnek, hanem azért, mert ezt így elkezdte kielemezni, és a vége az lett, hogy de én legalább sokkal jobb arc vagyok, mint a szerinte világ legszebb lánya, aki egyébként egy gimis volt szerelme. Konkrétan otthagytam a fenébe, hazajöttem, aztán másnap a munkahelyemre rohangált utánam plüssel bocsánatot kérni, stb. Együtt maradtunk, azóta is együtt vagyunk, de én ennyi idő elteltével sem tudom kiverni a fejemből a történteket. Ha eszembejut az eset, akkor rögtön az a következő gondolat, hogy egy ilyen hülye tahó meg sem érdemel engem. Pedig bocsánatot kért... Régen volt... Nem is tudom, mit kezdenék magammal nélküle pillanatnyilag, de mégis mindig eszembejut ez az incidens. Ez már a teljes őrület? Mit kezdjek magammal? Mi a véleményetek?

2016. dec. 23. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:

ha ennyire nem tudod ezt elengedni, ülj le, és beszéljétek meg!

hogy téged még mindig bánt stb.

esetleg kérj szünetet, hogy átgondold a dolgokat.

ne félj fel vállalni ezeket amik benned vannak, mert fel fogja őrölni a kapcsolatotokat idővel.

2016. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az exasszony volt hasonlóan érzéketlen ilyen dolgokban. Vágom hogy vannak jobban kinéző emberek, de ez maradjon meg fejben, nem kell a párunk orra alá dörgölni.

Elhiszem hogy rosszul esik, nekem is szar volt utána, egy nőnek ez meg még rosszabbul eshet.


Hogy mit tehetsz az nem tudom. Ja én is azt tudom mondani hogy ez tahóság, és talán valóban nem érdemel meg. Nem tudom milyen a kapcsolatotok, de ha úgy érzed nem ő az igazi akkor talán erőltetni sem kellene. Nőként bármikor találsz mást...

2016. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Csak egy teszt volt,és rosszul sült el.

Ha azóta sem volt hasonló eset,ne is gondolj rá!

Azóta beláthatta,hogy hibázott.

2016. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azóta már azt mondja, hogy nálam jobbat nem tudna találni. Csak az én fejemben néha kezd az lebegni, hogy jobb mentalitású pasival is lehetnék. Igyekszem dolgozni azon, hogy el tudjam engedni a dolgot. Vagy a barátommal együtt, vagy úgy, hogy együtt maradunk...
2016. dec. 23. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

"nőként bármikor találsz mást..."


ez hatalmas igazság, válogathatnak a csajok elég rendesen.


első vagyok, 25/F

borúsan látom az ismerkedést, hiszen nem szeretek versenyezni senkivel, nem tudom lesz-e még valaha kapcsolatom

2016. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Minden rendben van az önbizalmaddal?


Amúgy meg nyugodj meg:) ha szeretitek egymást és még mindig együtt vagytok, akkor ezt ideje lenne megemésztened ennyi idő elég kellett volna, hogy legyen.



"Ha eszembejut az eset, akkor rögtön az a következő gondolat, hogy egy ilyen hülye tahó meg sem érdemel engem. Pedig bocsánatot kért... Régen volt..."


Ez azért furcsa, szerintem a jelen pillanatban is valami gubanc lehet veletek. Mivel ha bocsánatot kért és még veled van, és régen is volt ez akkor más magyarázatot én nem találok, csak azt tudnám mondani, hogy jelenleg nincs minden rendben...ezért szakadtak fel a sebek.

2016. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne a gondolatot engedd el b.aszod, hanem ezt a gyökeret. Nyilván mindenkinél van szebb de ilyeneket nem mondunk. Mi a f.asznak maradtál vele? Ez egy tapló.
2016. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eléggé nyomi ez a pasi... nem is értem. Épp tegnap volt szó arról, hogy az asszonynak egy régebbi iskolatársának jó nagyok a csöcsei - ennyiben maradtunk, meg, hogy az édeskevés bármihez is.

Nem jutott volna eszembe, hogy azután áttérjek a fenekére, vagy a fülére, vagy bármijére.

Szóval a megbántottságodat értem, a hozzá való ragaszkodásodat nem. Hogy-hogy mit kezdenél magaddal nélküle?

2016. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen érzek én is. Nem tudok elengedni egy olyan dolgot, amivel több mint egy éve megbántottak. Hiába mesélem el bárkinek, anyának, barátnőnek, a barátommal is megbeszéltük már számtalanszor, egyszerűen nem tudok túljutni az akkori megbántottságomon. Úgy érzem, teljesen belémivódott és a részemmé vált. Nem ilyen kaliberű az én problémám, de ugyanúgy egy másik lányhoz köthető. Gondolkoztam már azon, hogy elmegyek egy pszichológushoz, hátha egy idegennek könnyebben ki tudnám önteni a szívem mint egy olyan embernek, akihez érzelmek kötnek, mert így mégsem úgy jön ki. Próbálod elbagatellizálni nekik, kicsit hülyének is néznek miatta, hogy egy ilyen pici problémán agyalsz, elhiteted velük, hogy na mostmár tényleg túltetted magad rajta, miközben úgy érzed, nem, te akkor sem sem tudsz mit tenni, nem tudod elengedni. Én a te esetedben nem engedtem volna ezt el neki akkor. Ilyet nem mondhat senki. Persze, hogy bánt! De még nem késő. Vedd magad előre. A sorban az első ember aki a 100%-ban megérdemli az odafigyelésed, a törődésed, a kedvességed, a megértésed, az te vagy. Értsd meg magad! Ha neked ez rosszul esett, igenis tudnia kell róla. Ha még mindig nem tudtad túltenni magad rajta, tudnia kell róla. Tudnia kell, hogy ez egy olyan húzás volt, amit egy nővel nem lehet megtenni. Komolyan.... milyen emberek vannak.... és olyanokkal vagyunk együtt akiket szeretünk és szándékosan nem bántunk meg... már bocs, de ez hülllyyyeeeeeee?
2016. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!