Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szexelni a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni a férfi?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberek vagyunk, de nem élünk együtt. Eleinte heti 1-2 alkalommal szexeltünk, és ahogy telnek a hónapok, ez egyre ritkábbá vált, már most olyan szinten jár a dolog hogy 2 hónapja nem volt semmi.

Sokszor megkaptam hogy én csak a szexre megyek, ezért abbahagytam ennek a dolognak a szorgalmazását, ő pedig nem teszi.

Vagyis de: facebookon mindig írja, hogy így megcsókolna, de jó lenne összebújni, együtt lenni, érezni engem. De személyesen már nem csinál semmit, csak csók.

Emiatt már majdnem szétmentünk mert teljesen elhidegültünk egymástól, de ő összeomlott, sírt, azt mondja mindig szeret, velem akarja leélni az életét.

Nekem nincs senkim, neki sincs. Ne kérdezzétek honnan tudom, csak tudom: nem szexel mással se, nem csak velem.

Érdekelne a véleményetek: MIÉRT?

Azt már eleinte is észrevettem rajta, hogy neki nincs nagy igénye a szexre, nem egy szexmániás típus. Na de könyörgöm... 2 hónap eltelik úgy, hogy nem csinál semmit, de elengedi sem akar.

Hallgattam egy pszichológiai előadást, amiben az előadónő megemlítette (párkapcsolatok volt a témakör), hogy létezik amikor a férfi nem akar testiséget az általa szeretett nővel, mert nincs hozzá önbizalma és ezért kerüli, és hogy az előadás végén erre kitér, de sajnos végül nem tette meg pedig ez volt az első dolog ami elgondolkoztatott igazán ezzel kapcsolatban.

Érdekelne mi az álláspontotok... elvégre külső személők sokszor jobban látják a dolgokat.


2016. dec. 24. 15:21
1 2 3
 11/29 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Így előbb-utóbb vége lesz az biztos. Meg kellene értse, hogy neked ez így egyre rosszabb és emiatt fog elveszíteni.
2016. dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
72%

#10 kikérem magamnak, hogy ezt a kis szorgos nyomit férfinak nevezd. Nem kell neki senki más - rajtad kívül nincs olyan szerencsétlen teremtés, aki elfogadná...

Még van egy 35 éved szexuálisan aktívan, az akkor évi 6 (elég szar) alkalommal 210 aktus, abból mondjuk lesz 2-3 orgazmusod, 100-szor elég jó lesz, 50-en túlesel, a többin meg idegbajt kapsz. De a kertkaput frankón meg fogja olajozni.

2016. dec. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni miért nem akar, de nem fog változni semmi, tapasztalat.
2016. dec. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
Jaaaajjjj,ne légy már naív!!Az exem ugyanezt csinálta,aztán kiderült,hogy b uzi.
2016. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Sztem add fel ezt a dolgot, nagyon eltérően élitek meg a testiséget, vannak ilyen aludtej vérmérsékletű emberek, nőben is. Nem passzoltok össze az ágyban, egy kapcsolat egyik alappillére a szex, ha az nem működik akkor nincs értlme hiába jó a többi dolog. Sok mindenben passzolnia kell két embernek, ezért is nem könnyű megtalálni az "igazit". Hozzád egy tüzesebb férfi való.

29F

2016. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
39%

#12


Nézd már... A barlandba is bevezették a netet. Tapsoljuk meg együtt #12-t, talán jövőre már válthat a hagyományos bunkósbotról a "fejletebb" kőszerszámokra is.

2016. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
54%

Halvérű egy pasi.:(

Márpedig hiába a gátlás,impotencia vagy esetleg titkolt perverzebb vágyak (pl fetisizta,bdsm) ott kezdődik a dolog, hogy

- beszéljen róla de ne csak mondja megoldást is keressen

- ha fontos vagy akkor a vágyaid is fontosak. Vannak szeximádók is azoknál is akkor mindig a másikhoz vágjuk, hogy áhh csak a teste kell?Fenét, örül a párja, hogy otthon keresi a boldogságot nem máshol...

- ha béna az ágyban ezt dolgozza fel az egoja és ha nem hisztizik akkor már tehetné ellene akár hogy lassabban halad, más technikával, jelez közben, segît neked játékszere kell, kézzel, szájjal stb. De amîg nem akarja mert lusta belátni, hogy béna addig neked nincs esélyed.

20éven belül îgy megszűnik a nemiéletetek.

Én dobnám te îgy is kitartóan vagy. Ha a többi értékét becsülöd annyira, próbálkozhasz még pl van pezsgőtablettás vágyfokozó.

Vagy direkt helyzetbe hozod. Megjön, leül, te ajtót zárod, és szerepjátêkos ruciban, viselkedéssel provokálhatod.

Rengeteg olyan férfi van bdsm oldalakon is ahol otthon képtelenek kinyögni, hogy bizony lábimádók, fenekeljék el őket vagy dominánsabb nőre vágynak.


Viszont ott is a mégrondább lehetőség, hogy meleg. Azért megy a netes képzelgős erotika neki de a gyakorlat pocsék illetve az áll kapcsolatért cserébe halmoz el figyelemmel a lelkiismeretét letudni. Meg azért lássuk be a csak a testem kell duma is elég nőies.:(

2016. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

#16 válasz #12-től:

Most letaglóztál. :D

Az nem derül ki, hogy mi váltotta ki szörnyű nagy haragodat, de ha cikizel valakit ne véts hejesírási hibát, és ne használj össze-vissza idézőjeleket.


Becstelen az a "férfi" ez van.

A párkapcsolatnak része a szex, illetve az egésznek az az alapja, hogy boldoggá tedd a másikat.

Teszi? Nem teszi.

Tud róla, hogy ez probléma a kedvesének? Tud róla.

Mutat bármiféle igyekezetet, hogy javítson a helyzeten? Nem mutat.

Még kommunikálni sem hajlandó, vagy nem is képes, csak vádaskodni. (azt is elég ostoba módon)

Még felszívódni se képes, inkább sírdogál, hogy de ő vele képzeli az életét.

Ügyes, figyelmes, vagy legalább igyekvő a szexben?

A frászt, beleürít, mint egy kamasz ("neked is ennyi időd volt rá").


A Kérdezőnek korábban még nyomibb pasijai voltak, anyagilag lehúzták, ostoba szépfiúk, - ezért ragaszkodik hozzá.

Komolyan lesz ebből értelmes, boldog kapcsolat? Ne mondd, hogy akár lehet is!

És, ha a nő 29 éves a pasi is 30-35 lehet, meg se kérdezem, hogy ha együtt se élnek - fognak-e valaha?


Tartom a véleményem, ez nem egy normális férfi-viselkedés.

Még jobb híján se fogadnám el, ha nő lennék.

2016. dec. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
39%

aludtej vérmérsékletű embereket keresek ahogy írták!


Lehet aszexuális,gátlásos merevedési zavar!

Nekem kellene ilyen férfi,mert én ilyen férfit keresek aki szeret és nem szeret szexelni,nem szeretia testiséget egyáltalán!


Érdekes én mindig a szexmániás férfiakat találtam meg :( pedig őket utálom a legjobban!!!!mert hogy ők vannak sokan!


Hasonlót kell találnod,mert különben vége 1 kapcsolatnak,

hiába szeretitek egymást vége lesz!tapasztalat


hasonló-hasonlóhoz--> sok kapcsolat ezért megy tönkre mert nem hasonlót találnak egymásnak az emberek! és sok problémájuk lesz!


Mindenjót,beszéljétek egymással ki mit hogyan mit szeretne a jövőben!kommunikáció fontos 1 kapcsolatban! 30N

2016. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
96%

Szerintem full meleg! Amivel nem is lenne baj ha felvállalná és tiplizne tőled! Olyan nincs, hogy egy pasi nem akar két hónapig szexelni! Sok kérdés fordult meg a fejembe.

Miért kell a szexet előre megbeszélni? Csábítad el, mássz rá, kezdj el előtte maszturbálni stb! Combfix blablabla.. Nem előre leszervezni, hogy Na, ma akkor este szexeljünk! És ha ezekre nem akar szanaszéjjel dugni akkor nagyon nagy baj van!

Az is nagyon gáz, hogy amikor ő elsül téged nem elégít ki szájjal vagy bárhogy! Önző és valószínű, hogy nem szereti a puncit! Nálam ez már alapból kizáró ok lenne. Igenis szeresse a puncim! Nem aludtatok még együtt? Vagyis csak egyszer? Ez is sok mindent elárul. Nem akarja a te arcodat látni reggel először.

Sajnálom de én mindenképpen elhagynám. Alibinek használ, sír meg mit tudom én, érzelmileg manipulál mert annyira gyenge, hogy nem tudja felvállalni önmagát!!!


32/N

2016. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!