Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szexelni a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni a férfi?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberek vagyunk, de nem élünk együtt. Eleinte heti 1-2 alkalommal szexeltünk, és ahogy telnek a hónapok, ez egyre ritkábbá vált, már most olyan szinten jár a dolog hogy 2 hónapja nem volt semmi.

Sokszor megkaptam hogy én csak a szexre megyek, ezért abbahagytam ennek a dolognak a szorgalmazását, ő pedig nem teszi.

Vagyis de: facebookon mindig írja, hogy így megcsókolna, de jó lenne összebújni, együtt lenni, érezni engem. De személyesen már nem csinál semmit, csak csók.

Emiatt már majdnem szétmentünk mert teljesen elhidegültünk egymástól, de ő összeomlott, sírt, azt mondja mindig szeret, velem akarja leélni az életét.

Nekem nincs senkim, neki sincs. Ne kérdezzétek honnan tudom, csak tudom: nem szexel mással se, nem csak velem.

Érdekelne a véleményetek: MIÉRT?

Azt már eleinte is észrevettem rajta, hogy neki nincs nagy igénye a szexre, nem egy szexmániás típus. Na de könyörgöm... 2 hónap eltelik úgy, hogy nem csinál semmit, de elengedi sem akar.

Hallgattam egy pszichológiai előadást, amiben az előadónő megemlítette (párkapcsolatok volt a témakör), hogy létezik amikor a férfi nem akar testiséget az általa szeretett nővel, mert nincs hozzá önbizalma és ezért kerüli, és hogy az előadás végén erre kitér, de sajnos végül nem tette meg pedig ez volt az első dolog ami elgondolkoztatott igazán ezzel kapcsolatban.

Érdekelne mi az álláspontotok... elvégre külső személők sokszor jobban látják a dolgokat.


2016. dec. 24. 15:21
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Sok mindenre rávilágítottatok. Sajnos be kell látnom, hogy minden igyekvésem ellenére ez nem fog működni, én nagyon sokat próbálkoztam javítani a dolgokon és segíteni, de tényleg lepattan róla minden.

Nem értek egyet azzal hogy "szorgos nyomi"... miért? Azért mert megáll a szerszám a kezében? Imádom az ilyen értékes, és ritka férfi típust. Amelyiket lehet etetni, nem a csirkemellét zabálja reggeltől estig a 40 kilójára, és a tükrön kívül más is létezik neki. Ahogy szerintem nőben is ritka manapság a szorgos, főző-sütő háziasszonyos típus, de szerintem titkon minden férfi ilyen nőre vágyik és nem a plázamacska típusra....


Viszont nem tudom hogyan zárjam le ezt a dolgot. Nagyon szeretem őt, és eltudom képzelni őt férjemnek, társamnak igazi társnak. De tudom én is hogy testiség nélkül nem fog menni, nekem legalább is nem. Nincsenek nagy igényeim nem azt várom el tőle hogy napi 3szor megrakjon... ha már heti 1szer megtenné már csöndben lennék.


Csak olyan nehéz elfogadni hogy ez nem fog változni, pedig tudom hogy ez tényleg így van.

A volt párjával azért szakított mert a lány több férfival is összefeküdt a háta mögött. Felmerült bennem, hogy azért tette ezt mert valószínűleg ő sem bírta ezt a szexmentes életet, de sose kérdeztem rá hogy tényleg ez lehetett e az oka..

2016. dec. 26. 10:35
 22/29 anonim ***** válasza:
76%

"Nem értek egyet azzal hogy "szorgos nyomi"... miért? "

Azért nyomi, mert a férfi kötelességei HELYETT hiába szerel meg bármit.

Én 60 kiló és éves vagyok, egyetemen tanítok és frankó bútorokat, szekrényt, WC tartályt is készítek, javítok, és egyik sem zárja ki a 3-5, szexet egy héten.


Nem fog változni, mert tudomást se akar venni arról, hogy neked ez nem teljesen OK.

2016. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
72%

Nekem egyetlen kérésem van.


Ha nincs igénye a szexre, az együtt alvásra...


MIÉRT VAGY ENNYIRE BIZTOS BENNE, HOGY NINCS NEKI MÁS?


(Mellékesen..exem anno megcsalt, de mégis tudta játszani, hogy mennyire ragaszkodik hozzám, mennyire nem akar elveszíteni )

2017. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veletek?
2017. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
31%
Majd ha egy új nő kérné, akkor azonnal ugrana, ezaz újdonság elve. Bármit csinálhatsz, szexi ruhák, szexi tánc, mindegy már neki. A megszokás nagy úr, már nem indítod be. Korától, testi kondiciójától, életmódjától, munka körülményektől is függ. A stressz nagyon rá tudja nyomni a bélyegét a kukira.
2017. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
49%
Szia!Ha bizonygatsz nem méssz semmire sztem hagyd rà és tàvolodj el tőle ne ölelgesd meg ilyenek !Még ha meg is csalta az exe arrol te nem tehetsz nekem is volt egy pasi akivel ismerkedtem nagyjàbol ugyan ez volt csak én nem eröltettem a dolgot mert én csak kiakartam hasznàlni pl ide oda akartam menni de ő meg nem erre mikor megszakitottam vele a kapcsolatot akkor összejött egy csajjal az a csaj meg pont olyan volta aki igényelte a luxus életet velem ellentétben de valamiért szértmentek nem rég meg ràm akart nyomulni de én nem reagàltam!Az ilyen pasi amig nem lép túl a félelmein sohasem lessz normàlis kapcsolata egyetlenővel sem !
2017. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Véget vetettem a dolognak, megkértem hogy mutassa meg a telefonja híváslistáját (nem az üzeneteket, csak a híváslistát, és ezt ki is emeltem hogy csak ezt szeretném megnézni) és azt mondta hogy nem. Adtam neki 2 percet még hogy gondolja át, mert ha nem mutatja meg, akkor ennyi volt vége. Akkor is azt mondta, nem mutatja meg (egyébként a telefonját mindig is dugdosta előlem, kivéve az első pár hónapban). Azóta nem beszélünk, ennek kb másfél-2 hete, ő folyamatosan próbál keresni, smsek, face, telefonhívás, megint ugyanaz van "könyörög". Én ellenállok... mert azt kell mostmár hinnem, az ő szíve már régen nem értem verdes. Csak azt nem értem hogy mi a francért nem hagy békén hiszen nem adok neki semmit (szexet sem, mert ő nem akar, mert ha még szexelnénk akkor megérteném miért nem akar elengedni, de így még erre se tudom ráfogni)
2017. jan. 22. 09:47
 28/29 anonim ***** válasza:
Kitartás neked, gondolj arra tanultál belőle s jobb lesz îgy.
2017. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 kolosszus22 ***** válasza:
Azért nem akar elengedni mert te vagy a biztos pont az életében, ennyi, semmi több. Gondolom van valaki más neki, akivel rizikós a dolog, lehet az exe az vagy a fene tudja, de nem stabil lábakon áll a másik viszony az tuti.
2017. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!