Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de nem hisz nekem,2é...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem hisz nekem,2és fél éve a mennyaszonya vagyok. Azthiszi megcsaltam. Pedig ő engem. Milegyen?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ez így "jó", hogy mindkettő azt hiszi, hogy ő a szent-mártír a másik meg a "megcsaló démon"...
2016. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak nem mindeggy. Kislányunk van. :(
2016. dec. 25. 23:44
 3/14 A kérdező kommentje:
Én szeretném helyre hozni, a hibáimat.. de szerintem ő már nem...
2016. dec. 25. 23:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt (és ezt biztosra tudod, mondjuk be is vallotta), nem hisz neked, nem is akar javítani a köztetek lévő kapcsolaton akkor a logikus lépés a szakítás lenne. Gyerekkel ez nyilván nehezebb, de ha nem működik a kapcsolatotok és nem akarja mindkét fél ezt helyrehozni akkor elég halott az ügy.
2016. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem,nem valotta be.de viszont kinyomoztam h egy ferjes asszonnyal.... en meg simán elmondtam neki hogy haverjaval szórakoztam(szex nem volt) csak érezze azt amit én.ki tört a világ háború..meg hogy én mien K vagyok. De mondtam neki 10x hogy nem volt semmi!!elég sok veszekedést kibirtunk. De már nem tudom..
2016. dec. 25. 23:54
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem akarja, továbblépés. De ha magyarázól neki picit, ő is akarni fogja... hisz ez ésszerű.

Ha ezt választjátok, írjatok rám. Ingyen segítek.

2016. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Meg egycer szeret mászor nem. Hallom vissza hogy mi mindennek lemond... :( és en meg várom haza meleg kajával stb.. mivel kamionos.
2016. dec. 25. 23:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi? Te akarod helyrehozni a hibáidat mikor ő csalt meg? Meg két és fél éve menyasszony vagy de már van egy gyereketek? (Amúgy azt már meg sem merem kérdezni, hogy hány évre tervezitek a jegyességet?)

Mindez eslküvő előtt... Mi lesz még utána?

Elképesztő! Számomra ez a világ kezd a feje tetejére állni!

2016. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kiszúrnék vele,de karitatívan.Mondjuk pár kedveltebb ruhadarabját odaadnám a hajléktalanoknak.A reakciója mindent kárpótolni fog.
2016. dec. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#9


Majd ő is "véletlenül" felgyújtja a ruhásszekrényed...

2016. dec. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!