Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszevesztunk a parommal, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztunk a parommal, es amit azutan mondott nagyon rosszul esett. Tul reagalom?

Figyelt kérdés

Azt mondta,ha menni akarna mashoz,menne mert van 1000masik akik olyan nok,hogy a napra lehet nezni,de rajuk nem,de velem van,mert engem szeret...

nem ertem... nem mondanek neki soha se ilyet,hogy van 1000 masik ferfi,akik nagyon helyesek,de hat teged szeretlek,ezert nem megyek. Nem tudtam aludni,egesz ejjel ez jart a fejemben. Tul reagalom?


2016. dec. 27. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem, nem reagálod túl Kérdező.

Az a különbség közted meg a párod közt, h a párod pótolhatónak tart, Te meg bele se gondoltál ilyenbe...

Ő ezt érdemnek tartja, közben meg egy sunyi, gyáva, megalkudó PP (puha p*cs).

Ennyit mondanék, saját tapasztalat, a többit Rád bízom.

Nincsenek véletlenek. Nem véletlenül figyeltél fel erre a kijelentésre...

2016. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem "túlreagálod" egyszerűen nem érted - meg még egy pár más hozzászóló se.

Állítólag a magyarok többsége nem érti az összetett mondatokat.


Mégis veled van, mert szeret - ezt mondta.


Ha meg kiüresedett a kapcsolat és nem lehet megbeszélni az gáz.. a szeretet nem egy szó, hanem cselekvések sora.

2016. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Második válaszoló vagyok.


Nos... bocs, ha bepörögtem. Vagy, ha úgy tűnik, hogy bepörögtem, de a téma egészen meglepett :)


A nagy betűket azért használtam, mert én így próbálom kiemelni a dolgokat, amiket hangsúlyosabbnak érzek egy mondatban. Nem üvöltözés gyanánt használtam ezt az eszközt.


*bevezető vége*


Az amúgy egy baromi érdekes dolog, és eddig csak nőktől hallottam ezt a mondatot: "Nem az a baj, amit mondtál, hanem ahogy mondtad."


Ezt viszont mi nem tudjuk. Nem tudjuk, hogy hogyan mondta, de a mondat tartalma mindenesetre az, hogy szeret téged. Azt is mondhatta volna, hogy "Nagyon csúnya vagy szerintem, de veled maradok, mert szeretlek." Akkor is megsértődtél volna? A hiúságodat sértette volna, de az hiúság és az még mindig negatív büszkeséghez tartozik, amin neked kéne változtatnod. Ha azt mondaná, hogy csúnya vagy, akkor az sértő, mert őszinte? vagy sértő, mert igaz? (ez talán szerinted már nem tartozik a témához, de szerintem még halványan igen.)



Mindenesetre szerintem férfi szempontból mindig érthetetlen volt, hogy a nők képesek azon megsértődni, AHOGYAN mondok valamit... és nem azon, AMIT mondok.

Ez engem mindig csodálattal teli megvetéssel töltött el. Ha ráüvöltök, hogy "GYÖNYÖRŰ VAGY, MINT AZ ÓCEÁN VIHAR UTÁN!!" Akkor azon megsértődik? Öhm... ez megint nem kapcsolódik mi? :D


Mindegy :)

Lényeg röviden:

Szerintem a párod végtére is azt mondta, hogy szeret. Mindegy, hogy HOGYAN mondja, akkor is EZT mondja. :)

2016. dec. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2016. dec. 28. 03:39
 15/16 A kérdező kommentje:

Masodik valaszolo!

Bar nem mindenben ertettem egyet,az elso valasznal,sot egyaltalan nem illik ram,amit irtal,de Kifejezetten tetszik a stilusod,ahogy irsz es amiket irsz... nem semmi vagy :D

2016. dec. 28. 03:54
 16/16 anonim ***** válasza:
23%

Hát kösz kérdező. :) Ha gondolod privátban megbeszélhetjük a randi idejét és helyét, meg hogy mikorra jössz értem :) (Mármint, hogy... szóval örülök, hogy valaki végre értékeli a stílusom meg a gondolataimat ;) )


Amúgy a téma tényleg érdekes. Ha gondolod beszélgethetünk esetleg mélyebben erről privátban.


de a pasidat azért még tartsd meg ;) Nem jut belőlem sajnos mindenkinek :( :'( (én is nagyon sajnálom... ne, ne sírj. Nem ér annyit. Engedj el jobb lesz! Az élet megy tovább. Ssshh... Ne hullasd értem a könnyeidet...)

2016. dec. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!