Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha zavar, hogy a párom kevesebbet keres?

Figyelt kérdés

Imádom, szeretem nem hagynám el de kicsit zavar, hogy még fiatalok vagyunk, most kéne építeni a jövőnket de úgy nehéz, hogy ő minimálbért keres, én keresek nettó 180 körül. Voltatok már ilyen helyzetben?

28F


2017. jan. 1. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Öregem, 28 évese nettó 180-ra vered? Azt tudod, hogy mindketten marha keveset kerestek
2017. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%

nem hinném hogy a 180 ezerre verné magát a kérdező...

jó persze itt sok proli van aki tipikusan a szomszéd tehene is dögöljön fajta ember, ráadásul irigyek is.

ebben az esetben akkor lenne gáz ez a szitu, ha a barátnőd nem is törekedne arra, hogy jobban fizető melóhelyet találjon.

mert abban igaza van a kérdezőnek, hogy az ő fizetése és a minimálbér manapság csak vegetálásra elég, de jövőt építeni nem igazán lehet belőle.

persze vannak akik megelégednek azzal hogy a 70 ezres lepukkant panel albérletben tengetik az életüket, és eszük ágában nincsenek ezen változtatni mert elégedettek ebben a közegben.

most ők fognak majd lepontozni :)

2017. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért az jött le, hogy verem a 180-ra. Csak azért írtam le, hogy legyen viszonyítása alap. Nekem úgy néz ki áprilistól emelnek majd 20%-ot. Vidéken szerintem nem annyira rossz ennyiért.

Barátnőm azt mondja, hogy ő elvan ezen a szinten. Nem is akar lépni.

2017. jan. 1. 20:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy zavar, mert ennyi pénzből nem sokra mentek hosszú távon ha nincs szülői segítség. Valamit azért kezdenie kéne magával, legalább egy okj-s képzést megcsinálni vagy valamit. Nem arról van itt szó, hogy a kérdező veri magát erre a hatalmas fizura, de a minimálbér kb arra elég, hogy éhen halj. Így nem igazán lehet gyereket vállalni, lakást venni stb. Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy alapesetben egy nő nem tud olyan karriert csinálni, mint egy férfi. Mivel ő marad gyesen, ő meg táppénzre, nem túlórázik mert a gyereket el kell vinni a suliból stb. Általában ezért jó ha a pasi többet keres, a nőnek meg van egy "családbarát" munkahelye, ahol értelemszerűen nem kap álomfizetést. (igen , tudom vannak kivételek.)
2017. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na igen, pont ez a gáz, amit az utolsó mondatban írtál. Én is minimálbérrel kezdtem, azóta nőtt a fizetésem. Meló mellett járok suliba. Azért azt észre kéne venni, hogy ez így nem lesz jó. Lehet itt jönni a nyálas dumával, hogy nem a pénz számít, de gondolom azért a csaj is szeretne saját kecót, gyerekeket meg "mindent".
2017. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elég gáz, jó is, hogy nem hagyod el, mert honnan tudod, hogy az a nő aki meg 200-at keres, szóba állna-e veled, a 180 miatt?


Volt amikor kétszer annyit kerestem, mint a feleségem, de aztán úgy is bolt, hogy ő keresett többet, szóval ebből nem indulnék ki.

Az inkább probléma, hogy ő nem akar többet- a pénz miatt is, meg hát egy fiatal, hogy-hogy nem akar többet - bármiből is????

2017. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!