Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Titeket ez felidegesítene?

Figyelt kérdés
A barátom elég közvetlen ember. Szereti az embereket. Sosem csalt meg senkit elvileg, mégis idegesít,hogy kedvesen beszél a lányokkal. Múltkor pedig barátnőm (ők is jóva vannak)adott neki ajándékot névnapjára,odament barátom és ölelte 10mpig kb és mondta neki hogy "szeretlek imádlak, aranyos vagy", aztán adott egy puszit az arcára. Kissé felidegesített.Tulreagalom? 21/lány
2017. jan. 2. 19:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jóba vannak*
2017. jan. 2. 19:08
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Én nem vagyok ilyen közvetlen senkivel, ezért engem idegesítene. Viszont nem hinném, hogy arra kérhetném, hogy ezen változtasson a kedvemért.
2017. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Engem zavarna.
2017. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs meg a bizalom, szerintem menjen mindenki a maga útjára. Mindkét félnek jobb lesz...
2017. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Engem biztos felidegesítene.Szerintem nem reagálod túl.
2017. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Vannak ilyen emberek, én nőt ismerek ilyet. Nagyon kedves, ha találkozunk, úgy integet, mintha a legjobb haverja lennék, és könnyen mond ilyeneket, hogy "zseni vagy", "imádlak", stb. Mondjuk ölelgetni nem szokott (sajnos). Szóval ha a párod is ilyen típus, valószínűleg feleslegesen aggódsz. De ha nagyon zavar a viselkedése, megkérheted, hogy kicsit vegyen vissza, ha lányokról van szó.
2017. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Én ezt nem nevezném közvetlenségnek. Nagyon is, hogy tudja a barátod, hogy mit művel. Naggyon gáz.
2017. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem csak hisztizel.
2017. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez tényleg gáz. Engem fordított esetben irtóra zavarna, ha a barátnőm ilyet csinálna egy haverommal, vagy akármilyen srác ismerősével. Nehogy legyen ott valami a háttérben!
2017. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Engem is zavarna nagyon, szintén 21/l :)
2017. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!