Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, ha megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha megismerkedtem egy sráccal neten, de még nem küldtem neki képet magamról?

Figyelt kérdés
viszont az egyéb beszélgetéseink mellett olyanokat ír, hogy biztos gyönyörű lehetsz stb. hát egyáltalán nem vagyok az, ilyenkor nem tudok reagálni rendesen, mert én sem firtatom a külsejét... hagyjam az egészet?

2015. jan. 31. 15:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy képes magad felvállalni, akkor inkább hagyd, ugye ennek ez lenne a lényege...
2015. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Küldj képet neki. És lehet h tetszeni fogsz a srácnak. Nem értem,h mértnem előbb küldtél képet...
2015. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de küldtem volna, azt is tudja, hogy nézek ki (kb), viszont ez után a kijelentés után elment a kedvem :(
2015. jan. 31. 15:59
 4/22 anonim ***** válasza:
Legyen már egy kis önbecsülésed! Küldj neki és kész, ez a legrosszabb amit csinálsz.
2015. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
pedig nagyon szeretem őt és sosem tudnám elengedni, pedig azt sem tudom hogy néz ki, de a személyisége teljesen elvarázsolt..
2015. jan. 31. 16:00
 6/22 anonim ***** válasza:
szeretem nem szeretem...őszintén szólván semmit nem mindaddig amíg nem lát téged személyesen
2015. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én beszélek egy lánnyal, aki szintén nem küld képet. Nagyon rossz érzés. Eleve a tudat, hogy nem bízik bennem. Meg hogy azt hiszi, hogy olyan felszínes vagyok, hogy ha nem szép, akkor nem beszélek vele.

Ha pedig kidob, mert nem tetszel neki, akkor amúgy sem voltatok egymáshoz valók

2015. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Neten keresztül hogy lehet vkit szeretni?!
2015. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
még sírtam is miatta :(
2015. jan. 31. 16:04
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne egy képcserének,lehet meglepődsz és gyönyörűnek fogod érezni magad mellette:)
2015. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!