Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küldtem neki egy képet magamró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldtem neki egy képet magamról, és azóta nem válaszol, nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egy buliban megismerkedtem egy fiúval, smároltunk, beszélgettünk, másnap bejelöltem facen, egy idő után rám is írt, kérdeztem tőle, hogy tudja-e ki vagyok, ő meg mondta hogy nem tudna elfelejteni,majdnem egész éjjel beszélgettünk, síelni is meghívott, mondta hogy gyönyörű vagyok, bár nem tudom ezeket mennyire gondolta komolyan. Kért is rólam egy képet, küldtem neki, mert miért ne, azt írja ki hogy "látta" de azóta sem írt. Nincs ideje vagy csak nem tetszem neki, és nem akarja elmondani?

2017. jan. 3. 13:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]

smink nélküli szelfi :D

2017. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11. Haha :D
2017. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Buliban tokatol bokaig lealapozva, ugy kifestve latott, h az edesanyad se ismerne rad, nana, h ugy tetszettel neki. Megcsinalva, hibak eltuntetve, a szem cicas fustos, aszaj csillog, ki van ruzsozva, az arc egeszseges szibu a bronzositotol, pirositotol. Folytassam?


Ezek utan kva nagy csalodas egy smink nelkuli kep, m csorikam mar beleelte magat, h te tenyleg olyan szep vagy.

2017. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szempillaspirálom volt, ennyi az egész smink, nemhiszem hogy az hú de nagyon sok..
2017. jan. 5. 17:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Meggondolta magát, kijózanodott..
2017. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Na miujsag valaszolt vagy mi lett? Igy 5 ev utanxd
2022. okt. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!