Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan várom a bocsánatkérést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várom a bocsánatkérést vagy nem?

Figyelt kérdés

Nyaralást tervezünk a párommal, és tegnap megbeszéltük, hogy este nézünk ajánlatokat, hogy mikor hova menjünk.

Az ágyban voltunk, és én elkezdtem nézegetni laptopon, kértem, jöjjön közelebb, nézzük együtt, de ő egy pillanatra oda nézett, aztán nyomkodta tovább a telefont, mutogattam neki a dolgokat, hogy nézd ez jó? De mindenre csak odapillantott, aha, hát még nézegessünk.

Többször szóltam neki hogy figyeljen már picit.

Aztán berágtam és kiléptem, becsuktam a gépet, és elfordultam.

Kérdeztem tőle, hogy miért nem néz velem nyaralást, időben le kell foglalni, ne májusba júniusba jusson eszünkbe lefoglalni a szállást, amikor már drágább és nincs. Mondta, hogy hát ő nézte... Mondtam, hogy én úgy gondoltam, hogy együtt most akkor kinézünk valamit, gyűjtöttünk is pénzt, ki tudjuk fizetni.

Kérdeztem utána, hogy érdekli-e egyáltalán a dolog, szeretne-e menni. Mondta, hogy persze.

Mondom, de akkor miért nem néztél velem most? Tavaly is azért nem mentünk, mert folyamatosan csak ezt modnta, hogy jó majd nézünk, jó majd még ráérünk.

Aztán felemelte a hangját, hogy hagyjam már abba a kérdezősködést, nem fog többször elmondani semmit, és állandóan ezt csinálom...

Erre én megfordultam, és nem szóltam hozzá.

Utána még elkezdett piszkálgatni (gondolom békülés szempontjából) De én azt várom, hogy azt mondja, hogy ne haragudj, hogy nem néztem veled, meg kiabáltam, majd holnap bepótoljuk. Vagy nem jogos?


2017. jan. 5. 09:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha egyebkent nem jellemzo ez a feletted atnezo stilus, akkor vehetned lazabban kicsit. Mindenkinek lehet eppen olyan napja, hogy egyeb koti le, vagy egyszeruen nem szeretne abban a pillanatban foglalkozni adott dologgal. Csak szokassa ne valjon!
2017. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
Édes Istenem,hogy mik vannak,szörnyű!!!
2017. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom...sokszor rá kell szólnom, hogy légyszi rakja le a telefonját ha beszélek hozzá...

Tudom, ezt most megint úgy fogja beállítani, hogy már megint hisztizek, sőt, sokszor azt mondja, hogy én kitalálok dolgokat, csak azért hogy hisztizhessek. Erről lenne szó?

2017. jan. 5. 09:12
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elnézést kérhetett volna, én is utálom az ilyen viselkedést. Egyrészt előre lefixáltátok, hogy este nézegetitek közösen az ajánlatokat. Nem volt fontos elfoglaltsága azon kívül, hogy a telefonját nyomkodta, tehát megerőltette volna magát.

Szerintem le..arja az egészet, úgy van vele, hogy nézegesd te, kínlódj te, ha meg nem jön össze, mint tavaly, az sem gond. Teljesen érdektelen.

2017. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hat ettol a hapektol aztan varhatod a bocsanatodat napestig.
2017. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
En nem varnek tole bocsanatkerest, ha ennyire nem hozza lazba a kozos nyaralas, elmennek massal.
2017. jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát én is arra gondoltam utána, hogy lesz*rom, megcsinálom inkább abból a pénzből a jogosítványomat. Csak sosem voltam még tengerparton, és most végre van egy kis gyűjtött pénz, és nagyon szeretnék elmenni. Mással nem tudok elmenni.
2017. jan. 5. 09:24
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
7.: szerintem ne mutasd ki felé, hogy ennyire akarod. Menj el jövőre. Ha megcsinálod most a jogsid ebből a pénzből és azt mondod neki, hogy "édesem, én kérdeztem, hogy akarsz-e velem nyaralni menni. Te lesz.rtad az egészet. Nem erőszak a disznótor, idén nincs akkor nyaralás" akkor talán kicsit észhez tér, mert látja, hogy nem vagy hajlandó pincsikutya lenni. Legyen benned egy kis büszkeség :)
2017. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ez a telefonnyomkodás van olyan irritáló mint úgy beszélgetni valakivel aki fülhallgatót visel flegma, nem érzed, hogy rád fókuszálna a figyelme. Ezt a részt megértem idegesít. Így szervezni fárasztóbb, hogy a másik nem mond konkrét dolgot rá vagy nem látsz érdeklődést benne.

De szerintem ne kérdezgesd elkommunikáltok egymás mellett. Ő nem érti min húztad fel magad s te se hogy neki konkrétan kell az arcába mondani mi van. Ne kérdezgetve.

1 közlöd a véleményed és a kérésed.

Kicsim rakd le a telefonod kicsit mert most szeretném ha csak rám figyelnél ez így zavar.

2. elmondod amit akarsz és bevonod

Szeretnék elmenni veled nyaralni amit most akarom lefoglalni. Benne vagy, jó igy, mi a véleményed?

3. megmutatod neki a te verzióid és az övét is ismerve közös kompromisszum a mikor hol és mennyiért dologban

happy end

2017. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Lehet olyan dolgot akarsz ráerőltetni, amit nem szeret. nem szeret szervezni. Lehet semmit. Keress ki egy Neked tetszőt, mondd el, hogy Neked mennyire tetszik, elmehettek-e oda, aztán rá fog bólintani. Másnak a főzés kínszenvedés, vagy a strandolás, ha valami ennyire nehezen megy, lehet nem kell erőltetni.
2017. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!