Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezért képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért képes volt összeveszni velem?

Figyelt kérdés

Szóval.. Nekem tavaly télen még nem volt autóm, barátomnak viszont igen.

Minden este együtt aludtunk, hol nálam, hol nála és hát télen nekem a melóba biciklizni kellett.

Egyszer sem ajánlotta fel, hogy elvisz, hiába szakadt a hó, vagy volt -15 fok.. Ha meg is kértem, elengedte a füle mellett konkrétat és nem reagált rá, pedig csak akkor kértem, amikor nem kellett melózni mennie.


Most ugye tél van, nemrég sikerült egy autót vennem, neki pedig szervizbe van, kb fél hete...


Én alszok nála most, mindketten dolgozunk.


Reggel iszonyat hideg, kegyetlen szél.


Én nem ajánlottam fel neki, hogy elviszem, ő viszont megemlítette, hogy esetleg elvihetném.. de én sem hallottam meg.. így mehetett biciklivel..


Erre nagyon csúnyán összeveszett velem, hogy ennyit nem tudok megtenni érte...


Szerintem nem volt jogos, mert anno ő is elnézte, hogy a fagyba én is biciklizek, mégse ajánlotta fel egyszer sem hogy elvisz, hiába volt szabadnapos.



Az a baj, hogy sosem veszi észre magát..

Én 22 L, párom 23 F


2017. jan. 6. 12:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy neki sosem jut eszébe az ilyen és nem cska ezen a területen.


De mindegy.

Több választ nem olvasok el, úgy is az lesz, hogy én milyen vagyok.


További szép napot :)

2017. jan. 6. 13:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy neki sosem jut eszébe az ilyen és nem cska ezen a területen."


Pedig azt megválaszolhatnád - elsősorban magadnak - hogy miért pazarolod az időd egy ilyen önző, suttyó f-szfejre, mint a kedves párod. Egy ilyen kapcsolatnak csúfolt valaminél még egyedül is jobb...

2017. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez sem lesz sírig tartó kapcsolat, ahogy látom.
2017. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Most minden rosszindulat nélkül kérdezem, hogy miért vagy vele? Miért nem látsz az orrodnál tovább?


Igen, jogosan szartad le a kérését, ahogy ő szarta le anno a tiédet, de ettől a kapcsolatotokban sokkal de sokkal nagyobb probléma van.

Kár hogy nem veszed észre!

2017. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, gyerekes ez a fajta konfliktuskezelés, már ha nevezhetjük annak. Akkor kellett volna konfrontálnod, amikor téged kellett volna elvinni, hogy miért nem visz el, nem pedig fortyogni sé várni, hogy mikor állhatsz bosszút.
2017. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%

De látható, hogy ez a gyerekes konfliktus "kezelés" (inkább kerülés, vagy fej homokba dugás) itt is megjelenik. "Mostantól nem olvasok el több választ."


Hát ez aztán szép felnőtt viselkedés... Nem csoda, hogy bajotok van egymással, ha mindketten szerencse-csomagok vagytok.


Az, hogy TE nem jelezted neki, hogy bajod van, AZ a TE HIBÁD. Az, hogy most Te nem vitted el őt, a kicsinyes bosszúvágyad miatt, AZ A TE HIBÁD. AZ, hogy Te még csak azt se mondtad meg neki, hogy miért állsz bosszút, AZ IS A TE HIBÁD. Ezeken mind TE tudtál volna változtatni. De nem voltál elég érett és felnőtt ehhez. Most még dönthetsz, hogy legyen eszed, és jól kezeld a konfliktust.


Minden konfliktus csak egy esély arra, hogy megmutathasd, hogy képes vagy jól reagálni rá. Ezek akadályok, amiket megugorhatsz, ha erős vagy.


Amúgy persze ő sem volt egy kedves ember, de ez nem jogosít fel arra, hogy te is tahó legyél. Ez komolyan az a kategória, amikor az oviban az egyik kis gyerek a másikba bele rúg véletlenül és észre sem veszi... Aztán a másik gyerek csak néz. Vár egy kicsit és ő meg izomból direkt belerúg az elsőbe. És erre az első tök jogosan nem érti, hogy ez mégis mi volt. Persze a másik nem mondaná meg neki, mert kis hulye, és meg van sértődve. Aztán az ovónéni már csak arra ér oda, hogy verekednek és mind a kettő a másikra mutogat, hogy "Ő KEZDTE Ő KEZDTE!! "


Komolyan ezen a szinten akarsz állni, vagy tovább szeretnél fejlődni? Te dönthetsz.

2017. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, megsúgok egy nagy titkot: a férfiak nem gondolatolvasók. Még a legtökéletesebbek sem, a te pasidhoz hasonló tökéletlen példányok meg aztán pláne nem.

Ezért aztán sajnos az egyetlen titkos fegyver, ami működik velük szemben, az az, hogyha kinyitod a szádat, és elmondod, hogy mi az, ami tetszik vagy nem tetszik. Mert - és ez egy újabb hatalmas titok - nem ugyanúgy gondolkodnak, mint te, nem ugyanazokat veszik magukra. Vagyis ha nem szólsz, akkor soha nem fogják megtudni, hogy te éppen miért hisztizel.


Oké, bosszút álltál. De mi lett volna, ha ezzel párhuzamosan azt is hozzáteszed, hogy azért viselkedtél így, mert ő ugyanezt megtette veled, és ez mekkora tüske maradt? Meglehet, akkor észbe kapott volna ő is és esetleg (de ezt már tényleg csak halványan merem megkockáztatni), legközelebb jobban odafigyelt volna, tudva, hogy hülyeséget csinált.


Ha nem kezeled felnőttként a pasidat, akkor ne várd, hogy ő korrektül bánjon veled. Ilyen egyszerű. Szuper volt az ovis példa fentebb.

2017. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!