Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem rámegy a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem rámegy a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Barátom egyszerűen játékfüggő.

Nekem ne mondja senki, hogy egy napot nem bír ki gépezés nélkül.

Ma pl reggel 9töl este 6-ig gépezett, kajálással megszakítva.

Én hazaértem 2 körül és ahelyett, hogy eljött volna és esetleg csináltunk volna valamit, otthon kockult.


Nincs problémám a gépezéssel, mert ha leköti játsszon.. de az, hogy amint hazaér melóból az az első, hogy nekiüljön gépezni, hozzám meg idejön este 8ra, szinte minden este, kicsit bánt.


Amikor együtt lehetnénk akkor is azt a sz@rt nyomja, de amikor ezt felhozom neki, akkor nekem esik, hogy ne kockázzam le, meg mit veszekszek vele.


Egyre inkább úgy érzem hogy már szexuálisan sem vonz, pont ezek miatt, mert olyan érzés, mintha este idejönne, szexelnénk és alvás..


Ő 23Éves én 21


2017. jan. 6. 18:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

Ez egyáltalán nem normális így. Gyakorlatilag a játék fontosabb neki, mint te. A testi szükségletei kielégítésére viszont jó vagy neki.

Hagyd ott, sokkal jobbat is találsz nála, ő meg csak hadd játsszon. Egyszer majd csak felnő, bár, kicsi a valószínűsége.

2017. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%

Azért az más, ha mondjuk szabadnapos. Akkor függő, hogy ha tényleg elvonási tünetei lesznek, ha mondjuk nem játszik két-három napot. Menjetek el egy hétvégére, és ne vigyétek a laptopot. Csináljatok programot úgy, hogy nincs benne az internet.


És mondd el neki, hogy dughatja a laptopot, ha továbbra is úgy kell érezned magadat, hogy az az első neki, és Te csak a második.

2017. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Már beszéltünk erről párszor.

Elmondtam neki, hogy abszolút nincs bajom azzal, hogy játszik. Egyszerűen a mennyiség az, ami baj szerintem.


Csak hát ugye akkor jön az, hogy nem.is gépezik annyit , csak tvzik stb..


És nem, nincs olyan nap, hogy legalább 1/2, vagy 1 órára oda ne üljön.

2017. jan. 6. 18:29
 14/22 llorTllorT ***** válasza:
nemnormális a gyerek.jössz egy kávéra? én nem nyomkodom a gépeket. 😉
2017. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Most beszéltem vele, mondtam neki, hogy itt volt az egész nap


A reakciója "holnap úgy is együtt főztünk volna"


Mondom és? Akkor ma a gépé a főszerep...

2017. jan. 6. 18:38
 16/22 anonim ***** válasza:
78%

Ez a hozzáállás vicc kategória.

Ágymelegítő vagy neki, az első számú szerelme a gép.


Tényleg nem értem mit keresel még mellette...

2017. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%

Ez a hobbija...

Az én férjem is ilyen lenne! ha időnként nem csapnék hisztit, hogy na most már elég és irány sétálni.

Volt, hogy az ebédet is úgy ette meg, hogy kirohant a konyhába hármat lapátolt és rohant vissza. Na nekem itt lett elegem, levágtam az elosztót ( sz..ram rá, hogy ez "káros" a gép szempontjából, mert az én keresetem éppen úgy benne volt, nint az övé) mondtam, hogy akkor lehet választani ( tudom ez sem volt túl szép) a kettőnk kapcsolata vagy a szenvedélybetegség :/

Ideig óráig működik a figyepmeztetés aztán kezdődik előlről minden. Az sem segít rajta, hogy a haverok meg hívják játszani (online) és lepapucsozzák ha éppen nem megy, mert közös programunk van...


Megszokod vagy elhagyod ... sajnos ez a "csomaggal" jár.

2017. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Úristen :/

Itt azért ennyire ne durva a helyzet, mert amikor együtt vagyunk akkor minden oké és érzem hogy szeret és nincs fontosabb.


De amikor a gép elé ül, akkor megszűnik a világ


Ha épp 5kor végez a dolgával, hazamegy, megfürdik, játszik is és majd utána jön.. ami 7-8 között van.. De előtte ott volt az egész délelőtt és játszott..Csak 1körül ment el otthonról. .


Szóval szerintem ez abnormális...

2017. jan. 6. 19:05
 19/22 anonim ***** válasza:
22%

Hagyd hagy játsszon,élvezi és kész.

Egy kicsit megszállott de azért veled is törődik.

Kicsit szigorú vagy vele szemben.

Szerintem.

2017. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Szergej55 ***** válasza:
Szívás.
2017. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!