Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mi csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mi csinálnátok, ha barátnőtökkel jól meglennétek, csak a szülei folyton megjelennének erőszakos módon nálatok mondjuk?

Figyelt kérdés
Tegyük föl, hogy a lány is a háta közepére kívánná őket, de nem ő tehetne róla, hogy ilyen szülei vannak.
2017. jan. 9. 01:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az ÉN lakásomba az jön be, akit ÉN beengedek. Pont.
2017. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#10: valahogy úgy, ahogy a 11-es írja. Ha minden kötél szakad, nem engedném be őket.

De biztos vagyok benne, hogy nem kerülne ennyire extrém lépésre sor. Nagyon meggyőző tudok lenni szerencsére, biztos, hogy megértetném velük, hogy ez így nem oké.

2017. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12: Azért gondolod valószínűleg így mert még nem találkoztál erőszakos emberrel.
2017. jan. 11. 00:27
 14/18 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy erőszakos? Konkrétan ránk töri az ajtót és nekiáll verekedni? Csak nem. Ha csak nyomulós és határozott, az tudom kezelni.
2017. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ha valamit kitalál véghez viszi, és nem érdekli mit mond a másik.
2017. jan. 12. 14:21
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez is csak kommunikáció kérdése, nincs olyan ember, akit ne lehetne meggyőzni, akire sehogy sem lehet hatni. Másrész ha minden kötél szakad, akkor a kommunikációt fizikai akadályokkal is ki lehet egészíteni (az ajtóban állva elmagyarázom nekik, hogy ez nem így működik és elküldöm őket, ha kell).

Érted, ilyen nincs, hogy valamit, valakit nem lehet kezelni. Amikor ilyen levakarhatatlan szülős problémákról van szó, szinte mindig csak arról van szó, hogy vagy a szülő, vagy a gyerek nem képes megtörni a régen kialakult és valamiért a felnőttkorban is fennmaradó szülő-gyerek viszonyt, és emiatt nem képesek érett emberek módjára beszélni egymással.

2017. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az erőszakos szónak van egy fogalma. Nem véletlenül lett kitalálva és nem véletlenül mondjuk emberekre, ha a kommunikáció segítene már rég megoldottam volna.
2017. jan. 12. 18:36
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen, de ha ő nem akarja megérteni, azt nem tudom kompenzálni az én akaratommal, ez nem így működik.
2017. jan. 12. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!