Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rossz üzenete van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz üzenete van annak, ha nem féltékenykedek?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt, de egyelőre nincs lehetőségünk összeköltzöni, bizonytalan a jövőnk.

Igyekszünk sok időt együtt tölteni, minél többmindent megosztani egymással.


A párom időnként beszélget más nőkkel, barátkozik velük, néha flörtöl is. Ezen én nem akarok féltékenykedni, persze, a párom nem egy nagy Don Juan, de szeret engem. Egyszerűen feleslegesnek tartom ezek miatt jelenetet rendezni.


Szerintetek rossz üzenete van annak, hogyha ilyenkor nem állok a sarkamra, ha nem szólok rá, hogy ne nézzen más felé?


Kicsit tartok tőle, hogy ettől azt gondolja, nekem minden mindegy, és talán nem is szeretem eléggé... Ti mit gondoltok erről?


2017. jan. 9. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban


a féltékenység rólad szól, és nem a másikról


van még kérdésed?


én se vagyok féltékeny típus, van saját önképem is.

2017. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kifejezetten jól csinálod. A férfiak halála a féltékenykedés, tapasztalatból mondom. Bárcsak én is így tudnék hozzáállni a dolgokhoz, mint te... A szeretetet nem a féltékenység fejezi ki
2017. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normálisan gondolkodsz és nagyon is jól teszed.

A féltékenykedésnél ostobább, értelmetlenebb és kapcsolatgyilkosabb dolog alig létezik. A féltékenység nem a szeretet jele, hanem az önbizalomhiány/bizalomhiány/abnormális kötődési minták egyvelege.

2017. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez a normális. Normális az önértékelésed. A féltékenység nem normális, az mindig ahogy írták, önbizalom hiány, önértékelési zavar stb.
2017. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

>Kicsit tartok tőle, hogy ettől azt gondolja,


Ne tarts tőle, hanem kérdezd meg, hogy mit gondol erről, hogy ha kell, meg tudd erősíteni. Én nem hiszem, hogy ez rossz üzenetet hordozna, szerintem teljesen pozitív dolog.

2017. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha te boldog vagy ebbe a kapcsolatba és mindent megkapsz tőle érzelmileg is amire neked szükséged van akkor természetes hogy számodra jelentéktelen ha megnéz valakit mert ő hűséget fogadott...........Addig úgyse fogod érezni a féltékenységet míg ő nem ad rá okot. Az pedig hogy megnéz egy másik nőt csak akkor lenne ok a féltékenységre ha neked nem adja meg azt amire szükséged van, ha úgy éreznéd hogy nagyobb vággyal nézi meg a másikat mint téged, mert a féltékenység abból ered (a pszihológusom szerint)hogy úgy érzi, látja az egyik fél hogy a másik többet kap mint ő , így vesztesz az önbizalmadból is, teljesen igazat adok az első válaszolónak.
2017. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A feleségem miért nem ilyen???
2017. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Már bocs, de te vetted el, gondolom nem a házasság után lett ilyen. Nekem nem lenne ilyen társam, mert már a minimális féltékenykedést sem tolerálom, nálam szakítóok, nincs az a jó tulajdonság, amivel ellensúlyozni tudná. Ki milyet szakít, olyat szagol :)

2017. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!