Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a kötetlen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kötetlen kapcsolatba belefér, hogy a srác bunkó legyen, és ha úgy tartja kedve ne hívjon/írjon vissza?

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 20:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10/10: koszi, tok jokat

t irtal. Nem fer bele, de nem gondoltam volna, h ez utan is nehez elengedni... mikozben nyilvanvalo, h ez igy nem oke

2017. jan. 10. 11:28
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül, az emberek többsége nehezen engedi el a megszokott dolgokat. Még ha azok nem is jók.

De ha tudatosult benned hogy ez így nem oké akkor már jó úton jársz. Csak végig kell rajta menned!

10 es voltam

2017. jan. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Végül megírtam neki, mert úgy éreztem, h ki kell jönnie, h ez nekem nagyon rosszulesik. Persze jött a mentegetőzés, de ezzel már tényleg nem tudok mit kezdeni.
2017. jan. 11. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!