Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátom kiakadása?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátom kiakadása? (Péniszméret)

Figyelt kérdés

Tegnap a barátom (2 hónapja vagyunk együtt eddig minden tökéletes volt vele és szeretem is) csúnyán megsértődött rám és azóta nem is keres, nem veszi fel ha hívom úgy viselkedik mint egy kisgyerek.

A történet lényege az, hogy ő beleolvasott az egyik barátnőmmel való beszélgetésembe -amivel egyébként még nem is lett volna gondom mert nincs rejtegetni valóm- "viccből" és pont olyat látott amit ezekszerint nem kellett volna. Igazából csak arról van szó, hogy a legjobb barátnőmmel beszéltem aki szóba hozta a szex és fiúk témát (ő szingli) és megkérdezte, hogy nekem milyen a szexuális életem én meg írtam, hogy fúúú nagyon jó. Erre kérdezte, hogy de X(barátom) nem olyan nagy ugye? Én meg írtam neki, hogy nem kicsi neki de nem is nagy, erre barátnőm megkérdezte, hogy nem volt-e fura Y-után(az exem) a barátommal szexelni -mert az exemnek meg nagyon nagy volt ami sokkal rosszabb volt bizonyos szempontból mint most a barátomé- én meg azt írtam rá, hogy legelőször 5-10 percig furcsa volt de aztán nem. És még azt is írtam, hogy nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lehet a szex ekkorával is.


És ezt olvasta el nagyjából a pasim persze ez csak egy összegzés de erről volt szó. Teljesen kiakadt megsértődött és eldobta a telefonomat is ,hogy én meg a barátnőm rajta röhögünk a háta mögött és kitárgyaljuk és hogy tetszene ha ő meg a haverjainak azt mesélné, hogy nekem milyen kicsi a mellem és saláta puncim van?!

Megjegyzem én egy szóval nem írtam vagy mondtam, hogy kicsi a barátomé sőt azt is írtam, hogy milyen jó vele a szex. Erre ilyeneket vág a fejemhez amikor ráadásul tudja, hogy mennyire zavar a mellméretem. Ekkor pont nála voltam, megsértődtünk egymásra én meg hazamentem.


Azóta is kerestem párszor de csak annyit írt, hogy most hagyjam. Persze tudom, hogy ez biztosan rosszul esett neki meg a férfiaknál ez valamiért olyan szent dolog de én tényleg nem írtam rá semmi rosszat. Azóta lelkiismeret furdalásom van, hogy kibeszéltem őt a barátnőmmel (de neki tényleg mindent elmondok), és azt is tudom, hogy ő szeret engem és a testemet is és csak mérgében mondta azokat amiket. Még sosem veszekedtünk előtte ez volt az első, és most nagyon rosszul érzem magam, mivel tudnám elérni, hogy gyorsabban kibéküljünk? :(


2017. jan. 11. 17:49
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
68%
Értsd meg, hogy ez a terület a férfiaknál olyan, mint nálatok a fenék, mell kérdés. A probléma azzal van, hogy a szex két emberre tartozik, meg kell tanulni kzárni a kíváncsi barátnőket. Elvégre miért akarja tudni? Tán leqrattatná magát a barátoddal? :D Érted...rövidre kell zárni, minden király, ennyi. Hagyd a barátodat 1-2 napig, majd lenyugszik.
2017. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 opened paradise ***** válasza:

Nem lényeg,hogy mi volt a mondandó,maga a tény,hogy kibeszélted,gáz.

De azért neki is elmondhatnád,hogy jó vele,szakítani még nem kéne.

2017. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Azon igen, hogy te a szexuális életetekről mással beszélgetsz, mint a barátod. Ez ugyanis csak kettőtökre tartozik.
2017. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
79%

A pasik is kibeszelik, irtó pletykasak tudnak lenni.

Nem írtál rosszat. Ja, nem kell más naplójában beleolvasni....

2017. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a sok választ! Tanultam az esetből és megfogadtam, hogy többet ilyen jellegű témát a barátnőmmel sem fogok kibeszélni. Igazatok van abban, hogy a barátom is találkozott már sokszor vele és ez így kellemetlen lehet neki.


Nemrég írt a barátom, nem volt túl jó kedve. A barátnőm írt neki... Amiért picit megharagudtam rá mert most békén akartam hagyni, Ő egyébként tényleg nagyon kotnyeles de sosem akar rosszat most is csak segíteni akart. Szóval írta neki, hogy ne haragudjon rám ilyen hülyeség miatt mert én mennyire szeretem őt stb... Inkább bele se megyek nagyon ciki. Szóval beszélgettünk barátommal és mondta, hogy nem haragszik rám de nagyon rosszul esett neki amit látott és, hogy másokkal beszélem ki főleg olyanokkal akikkel ő is napi szinten találkozik mert nem fognak rá ugyanúgy nézni stb.

Persze mondtam, hogy CSAK barátnőm tudja és észrevette-e azt, hogy azt írtam milyen jó vele a szex? Persze mondta, hogy igen észrevette de akkor mikor kiakadt ez pont nem érdekelte. Akkor elkezdtem írni neki, hogy miért jó vele nagyon, miért jobb mint az exemmel de leterelt, hogy inkább ezt most hagyjuk felejtsük el az egészet. Szóval úgy tűnik most minden rendben lesz (remélem). Szóval köszi hogy írtatok! És biztos, hogy többet ilyet nem csinálok!

2017. jan. 11. 21:44
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, ha kibékültök, és nem akarod vészmadárkondi, de az, hogy minden rendben lesz, az az első szexnél fog eldőlni, hogy frusztrált lesz-e, parázni fog-e, vagy sem. Ha nem akkor szuper minden, ha nem, akkor mélyebben megviselte a dolog, szóval több idő kell.
2017. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
34%
Mondd meg a barátnődnek, hogy azzal segít a legtöbbet, ha kussol :)
2017. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
60%

GyK-n tapasztalt kettős mérce:

Ha egy nő olvas bele bármilyen levelezésbe, az magánlevél titok megsértése.

Ha egy férfi akkor bármit talál (mert aki keres az talál) az biztos húszszor akkora probléma, mint hogy ő is megsértette a magánlevél titkot. Ezt mindössze két darab válaszolónak sikerült észrevennie.

A véleményem független attól, amit most leírtam, de ezt muszqj volt. Az biztos, hogy ha még egyszer valaki leírja valahova, hogy nem kellett volna elolvasni a levelezését a barátodnak/férjednek, az biztos hogy belinkelem ezt a kérdést.


Jöhet a lepontozás képmutatók!

2017. jan. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
56%
Itt a gyk-n kettős mérce van.mind a két oldalról.Csak sokban eltér egyik a másiktól....
2017. jan. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a kérdező párja nem tudta volna meg akkor meg ment volna tovább a pletyka mi?!Jó dolog kibeszélni a másikat?!
2017. jan. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!